Tautvydas Kliučinykas vedė marijampoliečius į pergalę
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (2-1) patyrė pirmąją nesėkmę NKL pirmenybėse. Komandą išvykoje palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (2-1) krepšininkai 85:83 (27:20, 29:18, 13:27, 18:16).

Tautvydas  Kliučinykas
PTS 19 | REB 6 | AS 2 | ST 3 | BS 1

Giedriaus Žibėno treniruojami marijampoliečiai į priekį pabėgo jau pirmoje rungtynių pusėje, kurią laimėjo 56:38.

Vis tik po tokio šalto dušo aikštės šeimininkai nepasimetė ir jau po ilgosios pertraukos grįžo į kovą dėl pergalės. Prieš lemiamą ketvirtį ekipas teskyrė 4 taškai (69:65).

„Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai turėjo šansą savo rankose išplėšti pergalę arba pratęsimą, tačiau paskutiniosios atakos metu Mindaugo Stašio ir Aido Einikio metimai buvo blokuoti ir pergale džiaugėsi svečiai.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 19, Paulius Kleiza 15, Donatas Sabeckis 11, Marius Valukonis 10 (10 atk. kam.).

„Natfa-Uni-Akvaservis“: Julius Kazakauskas 25 (14 atk. kam.), Donatas Norkus 17, Viktoras Chodosovskis 12.

2014-10-10 22:08
tai pirmose rungtynese kelieni susivare turbut kad raisciai nuplyso! be jo nematyti jokio finalinio ketverto ir dar su tokiu zaidimu kaip dabar lose tai bus per viduriuka!
2014-10-10 22:00