Puikus Adomo Drungilo žaidimas po krepšiais „Palangai“ leido džiaugtis pergale
Nuotr. Audrius Solominas
Toliau be pralaimėjimų NKL žygiuoja dramatiškas pergales skinanti „Palangos“ (3-0) ekipa. Pajūrio atstovai namuose 87:85 (22:18, 20:22, 22:21, 11:14, 12:10) nugalėjo pergalės skonio dar nepajutusią Kauno „Žalgiris-2“ (0-3) komandą.

Adomas  Drungilas
PTS 17 | REB 14 | AS 5

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę Vido Ginevičiaus tolimas metimas išlygino rezultatą (75:75).

Palangiškiai prarado kamuolį likus žaisti 18 sekundžių, tad lemiamą ataką turėjo „Žalgiris-2“. Šį sykį Ginevičius atakuodamas iš toli buvo netikslus ir nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo.

Pergalingus taškus pratęsime pelnė „Palangos“ klubo amerikietis Calebas Suttonas. Po Suttono dvitaškio kauniečiai dar turėjo laiko atsakui, tačiau iš toli ir vėl prametė Ginevičius.

Palangos komandą į priekį vedė po krepšiais dominavęs Adomas Drungilas. Jis pelnė 17 taškų ir atkovojo 14 kamuolių. Tiek pat taškų pelnė ir pergalingo metimo autorius Suttonas. 12 pridėjo Povilas Šakinis.

„Žalgiris-2“ komandą į priekį vedė Nerijus Barauskas, surinkęs 24 taškus. Martynas Echodas pridėjo 22, 12 – Martynas Varnas.

Veterano Ginevičiaus sąskaitoje 7 taškai (2/8 tritaškiai) ir 10 rezultatyvių perdavimų.

2014-10-11 08:51
maladiec Palanga ir taip toliau.
2014-10-10 23:40
AKA_Boss (0)

Vidas Ginevicius 10 assistu,panasu kad zalgiris po poros metu issaugins Lietuvos rinktiniai gera izaideja....gaila kad pralaimejo,bet smagu del sio talentingo zaidejo,gal bus antras jasikevicius??