Vilniečius į priekį vedė Antanas Udras
Nuotr. nklyga.lt
Penktadienį startavęs antrasis Nacionalinės krepšinio lygos savaitgalis Vilniaus Perlo-MRU“ komandai buvo sėkmingas. Šakiuose vykusiose rungtynėse vilniečiai nugalėjo vietos Zanavyko“ komandą rezultatu 80:69 (20:24, 15:17, 21:20, 24:8).

Nė viena komanda pirmajame kėlinyje nesugebėjo atitrūkti nuo varžovų, tačiau antrajame ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas – pirmieji apčiuopiamą persvarą susikrovė Zanavyko“ krepšininkai, iniciatyvą turėję iki paskutinio ketvirčio, prieš kurį vilniečiai turėjo 5 taškų deficitą.

Visgi lemiamajame kėlinyje Šakių krepšininkai pradėjo strigti – puikiai gynyboje rungtyniavę svečiai lemiamą ketvirtį laimėjo rezultatu 8:24, o labiausiai prie to prisidėjo sėkmingai rungtyniavę Antanas Udras ir Dominykas Domarkas.

Vilniaus Perlo-MRU“ komandos vyr. treneris Mindaugas Sakalauskas paklaustas, kas lėmė pergalę, sakė: Pirmus tris kėlinius žaidėme ne savo krepšinį, tačiau ketvirtajame pradėjome žaisti taip, kaip ir turėjome žaisti – radome penketą, kuris varžybų pabaigoje sužaidė tinkamai ir padėjo iškovoti svarbią psichologiškai pergalę. Neišskirdamas nė vieno žaidėjo noriu pagirti visą komandą, kuri puikiai rungtyniavo gynyboje.“

Rezultatyviausiai vilniečių gretose rungtyniavo Udras, pelnęs 24 taškus, jam neblogai talkino Tadas Rinkūnas ir Domarkas, atitinkamai pelnę 15 ir 12 taškų.

Zanavyko“ gretose pasižymėjo 17 taškų pelnęs Marijus Užupis. Justas Nausėdas pridėjo 15, o Taurantas Tamošiūnas – 11 taškų.