Ernestas Ežerskis pasižymėjo dviem blokais
Nuotr. Fotodiena.lt/A.Bagdonas
Estijos krepšinio lygoje Ernesto Ežerskio atstovaujamas Taplos „Tyco“ (1-1) klubas 74:68 nugalėjo Augusto Pečiukevičiaus ir Karolio Petrukonio Tartu „TU/Rock“ (0-2) ekipą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

Svečiuose žaidusiai „Tyco“ komandai Ežerskis per 27 minutes pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškiai), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus bei dukart suklydo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 16 taškų įmetę Raitis Keerlesas ir Kristeris Zeidakas.

„TU/Rock“ komandai Pečiukevičius pelnė 7 taškus (2/8 dvitaškiai, 3/4 baudos), sugriebė 2 atšokusius kamuolius ir dusyk asistavo komandos draugams, viso sužaidęs 24 minutes.

Petrukonis sužaidė 12 minučių. Per jas vidurio puolėjas suspėjo pelnyti 8 taškus (3/4 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovoti 3 kamuolius bei blokuoti varžovo metimą. Lietuvis taip pat 3 kartus prarado kamuolį.

Tartu klubui po 13 taškų pelnė Tanelis Kurbas ir Valmo Kriisa.

2014-10-11 10:04