Jonas Valančiūnas pelnė 11 taškų ir atkovojo 9 kamuolius
Nuotr. AP-Scanpix
Jono Valaniūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (2-1) iškovojo pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse. Kanados klubas namie 116:109 (31:21, 29:35, 27:37, 29:16) nugalėjo Bostono „Celtics“ (2-1).

„Raptors“ pergalingą pranašumą susikrovė ketvirtajame kėlinyje, kai spurtavo 15:3 ir nutolo 112:99.

Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete ir per 22 minutes pelnė 11 taškų (5/7 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 1 metimą, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas ir Kyle'as Lowry po 18, Patrickas Pattersonas 17, Amiras Johnsonas ir Greivisas Vasquezas po 13, Jonas Valančiūnas 11, Louisas Williamsas 10.

„Celtics“: Avery Bradley 22, Marcusas Thorntonas 19, Brandonas Bassas 14, Evanas Turneris 12, Jaredas Sullingeris 10 (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

Artėjantį trečiadienį šios komandos susitiks dar kartą.

2014-10-11 15:08