„Sūduvai“ vilnietės priešinosi du kėlinius
Marijampolės „Sūduvos“  ekipa pergalingai pradėjo naują Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezoną. Šalies vicečempionės namuose 92:66 (13:19, 28:22, 29:12, 22:13) sutriuškino Vilniaus „Jaunieji talentai“ ekipą.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo vilnietės, kurios sužaidus pusę kėlinio pirmavo prieš kur kas labiau patyrusias šeimininkes šešių taškų persvara – 10:4. Kėliniui einant į pabaigą „Sūduvos“  krepšininkėms ir toliau niekaip nepavyko prisivyti varžovių.

Sostinės komanda antrajame kėlinyje ir toliau sėkmingai priešinosi marijampolietėms. Gabijos Meškonytės ir Austėjos Širšinaitytės vedamos vilnietės sužaidus pirmąją antro ketvirčio pusę, tebepirmavo dviejų taškų persvara – 30:28.

Vis tik viešnioms laisvai kvėpuoti neleidusios „Sūduvos“ krepšininkės prieš pat kėlinio pabaigą sugebėjo išlyginti rezultatą. Po Sandros Baliutavičiūtės tritaškio su sirena, komandos ilsėtis išėjo esant lygiam rezultatui – 41:41.

Trečiame kėlinyje Jaunųjų talentų krepšininkės ėmė stigti jėgų. Rungtynių svarstykles galutinai persvėrusios šeimininkės, vėliau taip ir nebeleido suabejoti savo pranašumu. Paskutiniame ketvirtyje, šeimininkių komandai liko tik sutvarkyti formalumus ir naują LMKL sezoną marijampolietės pradėjo triuškinama pergale – 92:66.

„Sūduva“: Dovilė Saurazaitė 16, Santa Okockytė  16, Sandra Baliutavičiūtė 15, Iveta Šalkauskė 13, Sabine Dukate 12.

„Jaunieji talentai“: Austėja Širšinaitytė 13, Gabija Meškonytė 13, Ieva Savickaitė 10.

2014-10-11 19:27