Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė pralaimėtojų gretose buvo rezultatyviausia
Nuotr. „Hoptrans-Sirenos“
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenoms“ nepavyko Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezono pradėti pergale. Kauno derbyje „Hoptrans-Sirenos“ (0-1) rezultatu 46:62 (15:10, 8:13, 10:10, 13:29) nusileido „Aisčių-LSU-Paradis“ (1-0) ekipai.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Aistės-LSU-Paradis“ (9:5), tačiau „Sirenos“ joms toli pabėgti neleido ir perėmusios iniciatyvą spurtavo – 9:13, o po dar vieno taiklaus dvitaškio pasibaigus pirmosioms dešimt minučių jau turėjo penkių taškų pranašumą – 10:15.

Antrajame ketvirtyje po Kornelijos Balčiūnaitės tritaškio, baudos metimo ir Akvilės Baronėnaitės sėkmingo prasiveržimo „Hoptrans-Sirenos“ išsiveržė į priekį 21:13, tačiau Lauros Svarytės vedamos „Aistės“ ne tik sumažino pranašumą, bet pasibaigus kėliniui jį išlygino – 23:23.

Po didžiosios pertraukos kova vyko taškas į tašką, o komandos apsikeisdavo taikliais metimais. Po taiklaus Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės dvitaškio trečiojo kėlinio pabaigoje, švieslentėje ir vėl degė lygybė – 33:33.

Paskutinis ketvirtis buvo sėkmingesnis „Aistėms-LSU-Paradis“, kurios spurtavo 11:1 ir pasiekė dviženklį pranašumą – 49:38. Po šio spurto „Hoptrans-Sirenoms“ atsitiesti ir vis labiau tolstančių varžovių pasivyti nebepavyko ir teko pripažinti varžovių pranašumą rezultatu 62:46.

„Hoptrans-Sirenų“ gretose rezultatyviausia buvo 14 taškų pelniusi Žemantauskaitė-Matlašaitienė, 10 pridėjo Balčiūnaitė (11 atk. kam.), Rasa Knyzaitė – 8, Akvilė Baronėnaitė – 7, Darija Zavidna – 5, Erika Liutkutė – 2.

Varžovių gretose nesustabdoma buvo Svarytė – 23 (22 atk. kam.), Greta Tamašauskaitė – 13, Neringa Skadaitė – 9.

2014-10-11 18:01