Antanas Udras tęsia galingų pasirodymų seriją
Nuotr. nklyga.lt
Antrose šio savaitgalio rungtynėse „Perlas-MRU“ krepšininkai namie rezultatu 90:68 (17:14, 18:21, 22:21, 33:12) įveikė kitą sostinės komandą, šiais metais debiutuojančią Nacionalinėje krepšinio lygoje – Vilniaus „Vilnius“ ekipą.

Antanas  Udras
PTS 20 | REB 10 | AS 2

Trečiasis kėlinys prasidėjo esant lygiam rezultatui (35:35), o jo metu vaizdas aikštelėje nesikeitė – vyravo klampus krepšinis, o komandos ir toliau rungtyniavo lygai, pasikeisdamos sėkmingomis atkarpomis. Prieš paskutinįjį ketvirtį šeimininkai turėjo minimalų pranašumą (57:56), o svečiams neįmenama mįsle tapo gynėjas Tadas Rinkūnas, per trečiąjį kėlinį pelnęs 7 taškus ir taikliu dvitaškiu pradėjęs lemiamą ketvirtį.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys vyko visiškai priešingu scenarijumi – komandos pradėjo žaisti laisviau, o tai buvo kur kas parankiau šeimininkams – sėkmingiau ketvirtąjį kėlinį žaidę „Perlas-MRU“ krepšininkai likus 6 minutėms susikrovė 12 taškų pranašumą, o svečiai pirmajame šiame sezone Vilniaus derbyje pavyti varžovų nesugebėjo.

Vilniaus „Perlo-MRU“ gretose išsiskyrė Antanas Udras, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, jam neblogai talkino Tadas Rinkūnas ir Dominykas Domarkas, pelnę atitinkamai 19 ir 15 taškų.

Kitoje sostinės ekipoje pasižymėjo Mantas Mockevičius pelnęs 18 taškų, o Jermaine'o Love'o sąskaitoje 15 taškų.

2014-10-11 21:00
Mockevičius, pajūrio vaikis su visa savo pajūrio chebra į Vilnių persikraustė nepavykus rasti vietos Palangoj. Kaip matau jo progresas sustojęs jau.