Giedrius Kurtinaitis prie pergalės pridėjo 19 taškų
Šį savaitgalį Raseinių „Rasai“ (2-2) nepralaimi. Penktadienį namuose įveikę Joniškio „Delikatesą“, šeštadienį vidurio Lietuvos atstovai išvykoje 84:79 (18:22, 28:18, 17:22, 21:17) nugalėjo „Šilutę“(1-3). Iškovoję dvi pergales per keturis susitikimus Alberto Vilimo auklėtiniai įsitaisė NKL turnyro lentelės viduryje.

Valdemaras  Savostjanovas
PTS 21 | REB 11 | AS 5 | ST 3

Nors rungtynes Šilutėje spurtu 11:0 pradėjo šeimininkai, tačiau Aido Kavaliausko ir Valdemaro Savostjanovo vedini raseiniškiai atsitiesė ir po dviejų kėlinių jau pirmavo 40:46.

Trečiajame ketvirtyje šilutiškiai Paulius Semaška, Evaldas Šaulys ir Nerijus Anglickis pasistengė, kad žaidimas išsilygintų. Prieš lemiamą kėlinį dvitaškį įmetė Semaška ir komandas teskyrė vienas taškas – 62:63.

Paskutiniame kėlinyje kova virė iki paskutinių sekundžių. 39-ąją minutę rezultatas buvo lygus 79:79. Tačiau per paskutinę atkarpą taškus nuo baudų metimo linijos rinko tik raseiniškiai ir šventė antrą pergalę iš eilės 84:79.

Rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas buvo Valdemaras Savostjanovas. „Rasų“ lyderis į „Šilutės“ krepšį įmetė 21 tašką, atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus. 19 taškų prie Raseinių komandos pergalės pridėjo Giedrius Kurtinaitis, 18 – Aidas Kavaliauskas.

„Šilutės“ komandoje dviženklį taškų skaičių surinko penki krepšininkai. Nerijus Anglickis įmetė 17, Paulius Semaška 16, Evaldas Šaulys 15, Edgaras Sosnovskis 12, Eivydas Mološčiakas 10 taškų.