Paulius Petrilevičius pelnė 13 taškų
Nuotr. „Sūduva-Mantinga“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3-1) NKL pirmenybėse iškovojo trečiąją pergalę. Marijampoliečiai savų sirgalių akivaizdoje 82:67 (23:23, 29:13, 16:14, 14:17) privertė pasiduoti pergalės skonio dar nejutusius Kauno „JAZZ-Diremtos“ (0-4) krepšininkus.

Tautvydas  Kliučinykas
PTS 17 | REB 11 | AS 3 | ST 3

Marijampolės komanda vis dar vertėsi be traumuotų Igno Labučio, Mato Ragausko bei ilgam iš rikiuotės iškritusio Mato Sapiegos.

Marijampoliečiai nuo pat rungtynių pradžios pradėjo diktuoti savo sąlygas. Pauliaus Kleizos tritaškis bei keturi iš eilės Mariaus Valukonio taškai leido šeimininkams atitrūkti penkiais taškais. (7:2) Po Rolando Urkio paprašytos minutės pertraukėlės, kauniečiams pavyko stabilizuoti situaciją bei išlyginti rezultatą (11:11).

Antrąjį kėlinį marijampoliečiai pradėjo spurtuodami 14:2, taip akimirksniu susikraudami dvylikos taškų persvarą (37:25).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo taikliu Valentino Mitalausko tritaškiu, tačiau iškart po to, kitoje aikštės pusėje „JAZZ-Diremtos“ gynėjas Karolis Kokoška padarė tą patį (71:53).

Vėliau Gintautas Kybartas kiek sušvelnino šeimininkų persvarą, tačiau Paulius Abramavičius pelnė du taškus, po kurių šeimininkų persvara tebesiekė devyniolikos taškų ribą – 76:57. Iki rungtynių pabaigos, Kybarto vedami svečiai tik nežymiai sumažino atsilikimą ir „Sūduva-Mantinga“ šventė nesunkią pergalę – 82:67.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 17 (11 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 14, Paulius Kleiza 13, Paulius Abramavičius 10.

„JAZZ-Diremta“: Gintautas Kybartas 22, Renaldas Simanavičius 10.

2014-10-13 09:28
Siemet Final4 bus Moletai Jonava Joniskis o del 4 bus matyt
2014-10-12 00:29
to xz
nusiimk rozinius akinius ir pamatysi kad finalinio ketverto nepasieks be sapiegos !
2014-10-12 00:05