Grįžęs į aikštelę po 10 mėnesių pertraukos Brookas Lopezas žaidžia sėkmingai
Nuotr. AFP–Scanpix
Bruklino „Nets“ ekipa iškovojo pergalę Kinijos mieste Šanchajuje vykusiose ikisezoninėse rungtynėse. Lionelio Hollinso auklėtiniai po atkaklios kovos 97:95 (29:25, 26:26:, 20:25, 22:19) palaužė Sakramento „Kings“ krepšininkus.

Geras rungtynes sužaidė sunkią pėdos traumą išsigydęs „Nets“ vidurio puolėjas Brookas Lopezas. Aukštaūgis aikštelėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (6/13 dvitaškiai, 6/7 baudos) ir atkovojo 6 atšokusius kamuolius.

Pergalę Bruklino ekipai išplėšė bosnis Mirza Teletovičius, prasidėjus paskutinei rungtynių minutei pataikęs tritaškį ir išvedęs „Nets“ į priekį. „Kings“ turėjo dar du šansus išsigelbėti, bet jais nepasinaudojo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Nets“: Brookas Lopezas 18, Deronas Williamsas 12 (6 rez. perd.), Mirza Teletovičius (8 atk. kam.) ir Jarretas Jackas po 10, Marquisas Teague 9, Joe Johnsonas 8, Jerome‘as Jordanas 7, Bojanas Bogdanovičius, Kevinas Garnettas ir Masonas Plumlee po 6.

„Kings“: Ramonas Sessionsas 18, Darrenas Collisonas 15, DeMarcusas Cousinsas, Rudy Gay ir Omri Casspis po 9, Ryanas Hollinsas 8 (8 atk. kam.), Benas McLemore‘as ir Reggie Evansas (10 atk. kam.) po 7.

2014-10-12 12:57