Dviejų „lietuviškų“ komandų susidūrimas Lenkijos čempionate baigėsi Ovidijaus Galdiko vedamos Gdynės „Asseco“ (1-1) ekipos pergale.

Gdynės klubo vidurio puolėjas buvo arti dvigubo dublio, o „Asseco“ svečiuose 67:58 (19:21, 14:15, 25:9, 9:13) nugalėjo Vloclaveko „Anwil“ (0-2) ekipą, kuriai atstovauja Arvydas Eitutavičius.

Galdikas ant parketo praleido 32 minutes, pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, blokavo 3 metimus ir 3 kartus prasižengė.

Eitutavičius per 23 minutes pasižymėjo 3 taškais (0/1 dvitaškio, 1/7 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 1 kartą prasižengė.

2014-10-12 20:59
Dzekesaitreneris speju taip leido, elementaru Watsonai ar ne?