Arnas Labuckas į Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšį įmetė 22 taškus
Nuotr. Fotodiena.lt
Antroje rungtynių pusėje 13 taškų deficitą panaikinę „Prienų“ (2-4) komandos žaidėjai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) įsirašė antrąją pergalę.

Tado Stankevičiaus vadovaujama ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 85:83 (16:23, 24:26, 19:17, 26:17) įrodė pranašumą prieš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1-5) krepšininkus.

Giedrius  Staniulis
PTS 20 | REB 8 | AS 3 | ST 2 | BS 2 | EFF 26
Daugiau nei du ketvirčius pirmavusios ir savo sąlygas varžovams diktavusios „Pieno žvaigždės“ trečiojo kėlinio viduryje turėjo saugų trylikos taškų pranašumą (60:47), tačiau jo išlaikyti nepavyko.

Galingai rungtyniavusių Giedriaus Staniulio ir Arno Labucko vedama „Prienų“ ekipa atsakė spurtu 12:4, sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus bei pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (59:64).

Tada prieniškiai kelissyk sėkmingai apsigynė, „Prienų“ lyderiai atsakė rezultatyviomis atakomis bei po Arno Labucko dvitaškio rezultatas tapo lygus (68:68).

Galutinis lūžis šiose rungtynėse įvyko ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kada likus žaisti kiek daugiau nei minutę „Prienai“ surinko septynis taškus paeiliui ir išsiveržė į priekį (83:80).

Tada Kyle'as Lamonte'as atsakė dviem taškais, o daug laiko išsigelbėti nebeturėjusios „Pieno žvaigždės“ ėmėsi pražangų taktikos.

Nors aikštės šeimininkai pataikė tik kas antrą baudos metimą, tai nieko nepakeitė – lemiamu momentu svečiai suklydo ir finalinė rungtynių skelbė „Prienų“ pergalę.

„Prienai“: Arnas Labuckas 22, Giedrius Staniulis 20 (8 atk. kam.), Ovidijus Varanauskas 13, Vidmantas Sragauskis 11.

„Pieno žvaigždės“: Kyle'as Lamonte'as 22, Aidas Viskontas 16 (8 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 11, Alexanderis Oriakhi 9, Evaldas Kairys 9.

rmz
Dzekesas> Nieko nuostabaus - pasižiūrėk kas treneris. LKF atsimerkite kol ne vėlu ir pakeiskite moterų rinkttinės trenerį.
2014-10-12 20:37
Jo,skystai.Šernius nekontroliuoja situacijos.Dėl aštuntos vietos reiks pakovot.
2014-10-12 20:15
kur zvaigzde jogela? :)))
2014-10-12 19:58
Kur Kisielius, šiemet kažin ar pasirodys aikštelėje ?
+1
2014-10-12 19:57
Pieno Žvaigždės kažkokie priplaukę šį sezoną, iš 6 rungtynių laimėt tik vienas tokiai komandai yra gėdinga. Lietkabelis irgi ne ką geriau, nors pas abi komandas sudėtys gan neblogos, bet žaidžia tai Nevėžio ir Mažeikių lygiu.