Rimantas Kaukėnas buvo rezultatyviausias savo komandoje
Nuotr. SIPA/Scanpix
Rimantas Kaukėnas buvo rezultatyviausias savo komandoje, o jo atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (1-0) komanda pergalingai pradėjo Italijos krepšinio lygos sezoną. „Grissin Bon“ svečiuose 78:69 (19:24, 28:11, 18:20, 13:14) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ (0-1) komandą.

Kaukėnas per 38 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 6 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Kšištofas Lavrinovičius per 22 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Dolomiti Energia“: Tony Mitchellas 26, Davide'as Pascolo 15, Toto Forray ir Joshas Owensas po 8.

„Grissin Bon“: Rimantas Kaukėnas 21, Drake'as Dieneris 17, Kšištofas Lavrinovičius 13.

Pergalę iškovojo ir Deivido Dulkio atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ komanda. Ji svečiuose 76:71 (19:19, 16:19, 18:16, 23:17) įveikė Avelino „Sidigas“ ekipą.

Dulkys per 17 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius, 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Sidigas“: Adrianas Banksas 15, O.D. Anosike ir Sundiata Gainesas po 12, Adamas Hanga 10.

„Umana Reyer“: Jeffas Viggiano 15, Philas Gossas 12, Hrvoje Peričius 11.

įdomu
visi lietuviai šią savaitę italijoje daug klaidų darė, bet komandos visvien laimėjo. :) jėga!