Johnas Wallas prie pergalės pridėjo 15 taškų
Nuotr. AFP – Scanpix
Kova Vašingtone vykusiose ikisezoninėse rungtynėse baigėsi vietinių „Wizards“ (3-1) ekipos žaidėjų pergale, kurie savo beveik 11,5 tūkstančio žiūrovų akivaizdoje 91:89 (21:22, 30:25, 21:21, 19:21) tik po atkaklios kovos palaužė Detroito „Pistons“ (2-1) komandą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigoje likus žaisti kiek daugiau nei 30 sekundžių, Andre Drummondas pataikė pirmąjį baudos metimą, o po antrojo netaiklaus atkovojo kamuolį puolime, pataikė dvitaškį ir išvedė „Pistons“ į priekį (89:88).

Kitoje aikštės pusėje Kevinas Seraphinas sudrebino varžovų krepšį dėjimu iš viršaus bei „Wizards“ klubui suteikė minimalią persvarą (90:89).

Po minutės pertraukėlės Grego Monroe dvitaškis tikslo nepasiekė, pražanga sustabdytas DeJuanas Blairas pataikė vieną baudą ir aikštės šeimininkai įgijo dviejų taškų pranašumą (91:89).

Paskutinis D.J. Augustino metimas iš toli tikslo nepasiekė bei finalinė rungtynių sirena skelbė Vašingtono komandos pergalę.

„Wizards“: Johnas Wallas 15, Kevinas Seraphinas 14, Otto Porteris 13, Marcinas Gortatas 11 (11 atk. kam.), Xavieras Silasas 10, Paulas Pierce'as 9.

„Pistons“: Andre Drummondas 21, Gregas Monroe 17 (10 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 12, Kyle'as Singleris 11, Joshas Smithas 8, Martinas 8.