Wesley Matthewso tritaškiai buvo vienas pagrindinių Portlando komandos raktų į pergalę
Nuotr. USA TODAY – Scanpix
Ikisezoninėse rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo Portlando „Trail Blazers“ (1-2) krepšininkai, namuose 119:114 (29:20, 25:25, 34:29, 31:40) palaužę antrąją nesėkmę patyrusius Los Andželo „Clippers“ (0-2) žaidėjus.

Trečiajame ketvirtyje po Chriso Kamano puskablio baigiantis kėliniui „Blazers“ įgijo rekordinę 14 taškų persvarą (88:74).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo trimis iš eilės Jamalo Crawfordo tolimais metimais ir „Clippers“ grįžo į kovą dėl pergalės (86:91).

Svečiams buvo pavykę priartėti iki dviejų taškų (104:106), tačiau nepaisant varžovų šturmo Walterio Matthewso vedami „Blazers“ krepšininkai atsilaikė ir iškovojo pergalę.

Aikštės šeimininkai įtikinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (49:35) bei fantastiškai pataikė tritaškius (17/25, 68 proc.).

„Blazers“: Wesley Matthewsas 22 (6/7 tritaškiai), C.J. McCollumas 19 (6 rez. perd., 5/8 tritaškiai), Nicolas Batumas 13, Chrisas Kamanas 12 (7 atk. kam.).

„Clippers“: Jamalas Crawfordas 23 (6/8 tritaškiai), Spenceris Hawes ir Chrisas Paulas (1/6 tritaškis) po 15, J.J. Redickas 14, Jordanas Farmaras 13 (7 rez. perd.).