Dirkas Nowitzkis pelnė 16 taškų
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Pergalės skonį namuose pajuto Dalaso „Mavericks“ (1-2) ekipa. Teksasiečiai 106:98 (21:25, 22:19, 26:30, 37:24) palaužė Indianos „Pacers“ pasipriešinimą.

Po laimėtos atkarpos 11:2 „Mavericks“ trečiajame kėlinyje įstengė susikrauti 9 taškų pranašumą (64:55), tačiau „Pacers“ greitai reagavo į pokyčius aikštelėje.

Svečiai atsakė savuoju spurtu 11:0 ir susigrąžino sau minimalią persvarą (66:65). O baigiantis trečiajam kėliniui Damjano Rudežo taškai suteikė „Pacers“ 5 taškų atotrūkį (74:69).

Ketvirtajame kėlinyje Franko Vogelio auklėtiniai nesustabdė Ricko Carlisle'o kariaunos. Dalaso toliašaudė artilerija veikė puikiai ir jie iškovojo pirmąją pergalę pasirengimo sezonui etape.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzkis ir Charlie Villanueva (11 min, 4/6 tritaškiai) po 16, Richardas Jeffersonas 13, Galis Mekelis ir Chandleris Parsonsas po 11.

„Pacers“: C.J. Milesas 19, C.J. Watsonas 16 (4/7 tritaškiai), Donaldas Sloanas 12, Lavoyus Allenas 10.

2014-10-13 16:02
Po pernai sunkiai atpazistamas dalasa turiu omenyje pavardes, lyginant su pernai atrodo sustiprejes ir reitingai solidus labai, bet itariu nemaza traumu tikimybe gali susikt reikalu, plius pagal "pavadinkim tai charizma" tai zaidejai tarpusavyje man visai nelimpa savo zaidimo stilium, bet gal kai visi darys ka moka geriausiai, tai ir taps Mavsu sekmes priezastim. Labai keista kai Carterio nera ir 25 losia Parsons.

--
2014-10-13 15:12
Patiko man kaip Tyson Chandler į kiekvieną gražią Mavs ataką reaguoja nuo suolo, nors ir draugiškos vistiek užsivedęs jis. :D
2014-10-13 11:52
Vilanueva jau galbūt atsigauna, per 4 kėlinį sumetė visus savo taškus berods ir taip užtikrino Dalasui pergalę kuri šiuo metu ne tiek svarbi, kiek svarbus ženklas jog Charlie-V dar gali sužaisti daugiau nei puikiai. Dalasas tik išloš jei jis bus stabiliai virš 10 taškų renkantis žaidėjas.