Jimmy Butleris Čikagos ekipai rodė kelią pergalės link
Nuotr. AP – Scanpix
Kontrolinėse rungtynėse antrąją savo pergalę pasiekė Čikagos „Bulls“ (2-2) klubas. Namuose „Bulls“ sutriuškino Denverio „Nuggets“ (1-3) ekipą 110:90 (19:30, 39:28, 25:17, 27:15).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Kolorado valstijos. Jie pirmąjį kėlinį laimėjo 11 taškų skirtumu (30:19), tačiau tokia pačia persvara „Bulls“ pavyko laimėti antrąjį ketvirtį ir prieš pertrauką buvo atstatyta lygybė (58:58).

Po ilgosios pertraukos savo sąlygas jau diktavo šeimininkai. Jie ženkliai pagerino gynybą ir į krepšį antroje pusėje praleido tik 32 taškus, patys pelnydami 52.

„Bulls“: Jimmy Butleris 21 (7/7 baudos), Dougas McDermottas 16, Tajus Gibsonas ir Derrickas Rose‘as po 15, Nikola Mirotičius 12 (1/5 tritaškis).

„Nuggets“: Kennethas Fariedas 19, Jusufas Nurkičius 15 (14 min), Timofėjus Mozgovas (8 atk. kam.) ir Arronas Aflalo po 10.

Rungtynių epizodai:

2014-10-14 15:47
Super kolkas Dougas atrodo :)

--
2014-10-14 15:22
Tas Nurkičius stebina, kažkada buvo atkovojęs 15 kamuolių, dabar suleido 15 taškų per 14 minučių, rado sau idealia komandą NBA