„Juventus“ gerbėjo elgesys brangiai kainuos klubui
„Juventus“ gerbėjo elgesys brangiai kainuos klubui
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
LKL rungtynėse tarp Utenos „Juventus“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandų kilęs incidentas brangiai atsieis Utenos klubui. Šio mačo metu žiūrovas įėjo į aikštę ir į nugarą stumtelėjo mačo arbitrą Jurgį Laurinavičių.

Skelbiama, kad saugos tarnybos darbuotojai nesiėmė jokių veiksmų, kad būtų užkirstas toks žiūrovo elgesys teisėjo atžvilgiu.

2014 metų spalio 13 dieną LKL drausmės komisija, išnagrinėjusi pateiktus pranešimus (raportus), priėmė sprendimą: vadovaujantis BEKO-LKL 2014/2015 metų čempionato nuostatų 29.5, 29.6 ir 31.43 straipsniais, VŠĮ „Utenos Juventus“ skirti 4000 (keturių tūkstančių) litų baudą.

Šį LKL drausmės komisijos sprendimą Utenos „Juventus“ klubas turi teisę apskųsti Lietuvos krepšinio federacijos etikos, drausmės ir apeliacinei komisijai. Minėtos komisijos sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas.


Rodyti komentarus
1 2  »
2014-10-15 11:05
Laumyčia
lengviausia apšikt visą apsaugą. Jei vienas debilas išsižiojęs pasitaikė, tai tada visi tokie? ar jūs bent žinot, kiek jiems moka už šunišką tarnybą? juk juos varo į tas rungtynes savo laisvadieniais ir moka po 5lt už valandą. Kiek sugaudo, išveda, sulaiko asilų, bandančių įsibrukti į salę - niekas nemato ir nežino. Neteisinu - situacija tikrai gėdinga ir provokuojanti diskusijas.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-15 09:49
Oho baudelė, kaip mano dviejų mėnesių atlyginimas ;/1

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 23:41
djgaffer to Kittciokas
Labai jau tavo mintys nesiderina.Vienur teigi,kad klubas neatsako už apsaugą,kitur,kad neatsako.Atsako neatsako,bet tokių bairių negali būti.Kitą kartą koks debilas ir su peiliu sugalvos išbėgt ir kas tada kaltas?Klubas turi atsakyt už tokius veiksmus savo arenoj.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 21:41
Nemanau, kad dėl vieno avigalvio reikia čia iš karto daugiatūkstantinių baudų ar rungtynių be žiūrovų, juk klubas tiesiog tokių nesąmonių nesitikėjo ir atitinkamai saugos tarnyboms jokių spec.nurodymų nebuvo. Bauda paskirta - sakyčiau, ne tik Utenos klubas, bet ir kiti turėjo suprasti, kad nepastebėti tokie atvejai nepraeis. Tačiau už PAKARTOTINĮ incidentą turėtų būti jau brūkštelta kaip reikiant, gal net ne tik per piniginę, bet ir turnyrėj lentelėj per taškus, kad kiekvienas fanas suprastų, kuo rizikuoja ir dar kitą už rankos prilaikytų.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 20:16
Anonimas
Pinigus isieskoti is apsaugos,nes jie tik gauna pinigus ir dar uz dyka ziuri varzybas.Apsauginis galejo bent sikna pakelti

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 18:26
Asus
Suzaistu pora rungtyniu be ziurovu, tai kita karta patys ziurovai toki "fana" sutvarkytu, o ne plotu atsistoje uz toki poelgi..

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 18:09
Turejo be ziurovu vienas varzybas namie palikti
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 18:06
Karolis_EkspertasKittciokasdjgafferBauda tai juokinga.Kitą kartą gal koks debilas peilį suvarys teisėjui,bet spėju ir tokiu atveju LKF ne ką te nuveiktų.Tokius "gerbėjus" reikia amžiams dėti baną ir neįleisti į rungtynes.Tokią apsaugą visą reikėjo xūjum atleist,o klubui skirt šimtatūkstantinę baudą.Pamatysit,kol kas nors nebus rimtai sužeistas,tol mūsų federacija pro pirštus į viską žiūrės.Bekiaušė federacija ir tiek.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltDar vienas "išminčius"... Ar klubas kaltas, kad pasitaikė toks žiūrovas ir atitinkama apsaugos firma? Apsaugą klubas buvo pasamdę ir jų ten nemažai, bet jie neveiksnūs apskritai... Reikia keisti apsaugos bendrovę, nebe pirmą kart pasišiukšlina, kažkada Rytfanių įbėgusių į aikštę nesugaudė prieš jiems įbėgant... O klubas čia niekuo dėtas, nebent tik tuo, kad blogą apsaugos bendrovę pasamdę... Manau iš apsaugos ir išsireikalaus bent dalies tos baudos... O tu čia apie šimtatūkstantines baudas šneki... Lietuvos klubų biudžetai ne dešimtmilijoniai, kad už vieną neprognozuotą žiūrovo poelgį klubas mokėtų 8-10% savo biudžeto... Pora tokių žiūrovų išsišokimų ir klubas paskęstų skolose...ar kaltas zalgiris kad broliai maciai uzpuole rudi? jei ne tai kodel zalgiriui irase berods 100+ tuskt litu bauda? ar ten euru... ? viskas cia norma,klubas turi atsakyti uz apsaugos darbuotojus ...


Dzin man tavo tas Žalgiris, jie kitokiomis sumomis laviruoja ir tuo metu žaidė ne LKL'e, o Eurolygoje...
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 17:32
manau
kiek klubas moka, toks apsaugos ir darbas...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 17:15
KittciokasdjgafferBauda tai juokinga.Kitą kartą gal koks debilas peilį suvarys teisėjui,bet spėju ir tokiu atveju LKF ne ką te nuveiktų.Tokius "gerbėjus" reikia amžiams dėti baną ir neįleisti į rungtynes.Tokią apsaugą visą reikėjo xūjum atleist,o klubui skirt šimtatūkstantinę baudą.Pamatysit,kol kas nors nebus rimtai sužeistas,tol mūsų federacija pro pirštus į viską žiūrės.Bekiaušė federacija ir tiek.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltDar vienas "išminčius"... Ar klubas kaltas, kad pasitaikė toks žiūrovas ir atitinkama apsaugos firma? Apsaugą klubas buvo pasamdę ir jų ten nemažai, bet jie neveiksnūs apskritai... Reikia keisti apsaugos bendrovę, nebe pirmą kart pasišiukšlina, kažkada Rytfanių įbėgusių į aikštę nesugaudė prieš jiems įbėgant... O klubas čia niekuo dėtas, nebent tik tuo, kad blogą apsaugos bendrovę pasamdę... Manau iš apsaugos ir išsireikalaus bent dalies tos baudos... O tu čia apie šimtatūkstantines baudas šneki... Lietuvos klubų biudžetai ne dešimtmilijoniai, kad už vieną neprognozuotą žiūrovo poelgį klubas mokėtų 8-10% savo biudžeto... Pora tokių žiūrovų išsišokimų ir klubas paskęstų skolose...


ar kaltas zalgiris kad broliai maciai uzpuole rudi? jei ne tai kodel zalgiriui irase berods 100+ tuskt litu bauda? ar ten euru... ? viskas cia norma,klubas turi atsakyti uz apsaugos darbuotojus ...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 17:12
djgafferBauda tai juokinga.Kitą kartą gal koks debilas peilį suvarys teisėjui,bet spėju ir tokiu atveju LKF ne ką te nuveiktų.Tokius "gerbėjus" reikia amžiams dėti baną ir neįleisti į rungtynes.Tokią apsaugą visą reikėjo xūjum atleist,o klubui skirt šimtatūkstantinę baudą.Pamatysit,kol kas nors nebus rimtai sužeistas,tol mūsų federacija pro pirštus į viską žiūrės.Bekiaušė federacija ir tiek.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Dar vienas "išminčius"... Ar klubas kaltas, kad pasitaikė toks žiūrovas ir atitinkama apsaugos firma? Apsaugą klubas buvo pasamdę ir jų ten nemažai, bet jie neveiksnūs apskritai... Reikia keisti apsaugos bendrovę, nebe pirmą kart pasišiukšlina, kažkada Rytfanių įbėgusių į aikštę nesugaudė prieš jiems įbėgant... O klubas čia niekuo dėtas, nebent tik tuo, kad blogą apsaugos bendrovę pasamdę... Manau iš apsaugos ir išsireikalaus bent dalies tos baudos... O tu čia apie šimtatūkstantines baudas šneki... Lietuvos klubų biudžetai ne dešimtmilijoniai, kad už vieną neprognozuotą žiūrovo poelgį klubas mokėtų 8-10% savo biudžeto... Pora tokių žiūrovų išsišokimų ir klubas paskęstų skolose...
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 17:06
AsusJuokinga bauda, reiketu bent jau 40 000lt ar pora rungtyniu be ziurovu, kad zaistu....--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Nebesvaik tu... čia ne Graikija, kad be žiūrovų žaistų... Ir taip Lietuvoj mažai žiūrovų renkasi, Utena vienas iš daugiausiai žiūrovų renkančių miestų. Ir tas kuris pastumė - eilinis žiūrovas, tarp 2000 juk pasitaikyti gali visokių ir tikrai nežinosi kada. Uždraudimu kelias rungtynes žaisti be žiūrovų nieko nepasieksi... Tipo žiūrovai nenuėję į kelias rungtynes, nebedarys nesąmonių? Klubas apsaugą pasamdę, bet kur ji buvo? Juk ten kur užpuolė - sėdi vienas tvirtas Argus vyras, kiek mačiau, jis net nebuvo atsistojęs apskritai... atėjo visai kiti, net nebuvę arenos salėj, ir išsivedė... O tas žiūrovas vos pastumęs grįžo į savo vietą ir ramiausiai atsisėdo, kol neatėjo jo išsivesti. Argus išvis niekam tikus apsaugos bendrovė. Žiūrovai su uniformom ir tiek...
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 16:47
LKL tas baudas skirsto turbūt atsižvelgdami į klubo biudžetą ir praeitį. Tikrai nemanau, kad tokios švelnios sankcijos būtų skirtos Žalgiriui ar Rytui panašioje situacijoje.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 16:45
bauda ir tai per maža, o klubas bent jau dalį baudos galėtų drąsiai išsireikalauti iš apsaugos įmonės kuri privalėjo užtikrinti aikštėje buvusių žaidėjų, teisėjų ir tt saugumą.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 16:31
Patriarchas
Jei tikras Utenos "Juventus" sirgalius, tai pinigus pats ir surinks :). Jei ne tada dar vienas marozas kuris nesugeba atsakyti už save.
Įvertinimas:
+3
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 16:28
djgaffer
Bauda tai juokinga.Kitą kartą gal koks debilas peilį suvarys teisėjui,bet spėju ir tokiu atveju LKF ne ką te nuveiktų.Tokius "gerbėjus" reikia amžiams dėti baną ir neįleisti į rungtynes.Tokią apsaugą visą reikėjo xūjum atleist,o klubui skirt šimtatūkstantinę baudą.Pamatysit,kol kas nors nebus rimtai sužeistas,tol mūsų federacija pro pirštus į viską žiūrės.Bekiaušė federacija ir tiek.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 16:25
to reiktu
O Tu galvoji, kad ji nera sukurta ? Naivu sitaip kalbet, naivu

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 15:50
Reiktu
Reiktu sukurti teiseju vertinimo komisija, nes nei leituvoj neber normaliu teiseju nei pasaulio cempionate nebuvo ju normaliu.

O kas del insidento tai saugos tarnyba kiek girdejau atleido darbuotoja kuris praleido ziurova.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 15:49
Uff..atsikvėpimas iškart :)
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-14 15:30
Idomu, o del "idomaus" teiseju svilpimo, kas nors is LKL'o domisi?
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 21

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas