Po pergalės prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė Klaipėdos „Neptūnas“. Uostamiesčio krepšininkai išvykoje 82:94 (25:25, 14:26, 18:22, 25:21) nusileido Kėdainių „Nevėžiui“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus 4 minutes buvo priekyje 6 taškų skirtumu (10:4), tačiau tada aikštės šeimininkai laimėjo 4 minučių atkarpą spurtu 16:4 perėmė iniciatyvą.

Likus žaisti 0,7 sekundės iki pirmojo kėlinio pabaigos kojos traumą patyrė „Neptūno“ įžaidėjas Evaldas Dainys. Krepšininkas aikštėje daugiau nebepasirodė. Taip pat svečiai vertėsi be traumuoto Michailo Anisimovo.

28-ąją mačo minutę po taiklios Tomo Rinkevičiaus baudos, „Nevėžio“ persvara siekė jau 21 tašką (70:59), visgi kėlinio pabaigoje uostamiesčio krepšininkams pavyko sušvelninti savo atsilikimą iki 16 taškų (57:73).

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Nevėžio“ persvara siekė 21 tašką (86:65), tačiau tada klaipėdiečiai pelnė 11 taškų be atsako ir sumažino savo deficitą iki 11. Vis dėlto kėdainiškiai varžovų arčiau neprisileido.

Po šių rungtynių „Neptūno“ vyriausiasis treneris Robertas Kuncaitis sakė, kad žaisti be Anisimovo ir Dainio buvo sunku.

„Praradus du pagrindinius žaidėjus, komandos žaidimas išsiderino. Buvome priversti šiame mače verstis antra sudėtimi, todėl žaisti buvo sunku. Neturėjome laiko sustyguoti žaidimo be Anisimovo“, – kalbėjo Kuncaitis.

„Neptūnas“: Mindaugas Mockus 21 taškas (11/13 baudų), Vaidotas Pridotkas 17 (9 atk. kam.), Vitalijus Stanevičius 15, Ronaldas Dorsey ir Andrius Petkūnas po 7.

„Nevėžis“: Gytis Sirutavičius, Povilas Šakinis ir Žydrūnas Stankus po 18 taškų, Juozas Ramanauskas 15, Tomas Rinkevičius 12.

Dėl Petkūno tai akivaizdu..4-tas rungtynes prastai žaidžia..akivaizdu, kad merga įtaką padarė jo žaidimui ://
2007-01-17
-1
pimpaliuk asile kas tau cia juokingo?! biski galwok ka rasai. cia tragedija seimos! juokinga jam blet.
-1
Na cia visiem lietuviam budinga varyt ant ko nors kas blogai sulosia. Pvz ant gineviciaus visa lietuva varo, o kad jo sunus avarijoj zuvo nieks neprisimena. Tiesiog ginevicius nera pagrindinis prasto sezono kaltininkas. Tas pats ir su sireika, kai laimejo euro buvo dievas o paskui visi su sh maise ir tebemaiso. Aisku antanas grybu pripjove bet kiekvienai kritikai yra savos ribos. O Petkunas tai didziaja sezono dali gerai zaide o formoje visa laika but neimanoma.
2007-01-16
kai isvarys merga i shtatus atgal petkunas vel sugris i forma... :D
2007-01-16
+2
Nevarykit cia ant petkuno blin. Kelias rungtynias nesylose, tai is karto reikia varyt... blin jei buzas ar kas toks but geresnis tai ir lostu daugiau...