Skaudų pralaimėjimą per SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) reguliariojo sezono antrojo etapo antrojo diviziono rungtynes patyrė Kauno „Atletas“. Kauniečiai savo aikštelėje po pratęsimo 91:94 (26:30, 16:17, 19:19, 19:14, 11:14) nusileido Algirdo Brazio treniruojamai Tartu „Rock“ ekipai.

Antrojo kėlinio viduryje po taiklaus Vallo Allingu dvitaškio „Rock“ pranašumas siekė 14 taškų (44:30), tačiau kauniečiai nepalūžo. Jau trečiajame kėlinyje dvitaškį pataikęs Vadas Dabkus išlygino rezultatą ir sugrąžino intrigą (55:55).

Likus žaisti vieną minutę iki ketvirtojo kėlinio pabaigos dar 4 taškų pranašumą turėjo svečiai (79:75), tačiau tada lyderio vaidmens ėmėsi Dabkus. Puolėjas pelnė du taškus su varžovo pražangą ir realizavęs baudos metimą sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo (78:79).

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 20 sekundžių tik vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs „Rock“ gynėjas Gertas Kullamae padidino savo komandos pranašumą iki 2 taškų (80:78).

Dabkus likus žaisti mažiau nei sekundę nepataikė tritaškio, tačiau Singaras Tribė atkovojo kamuolį ir aidint finaliniai mačo sirenai pataikęs dvitaškį išplėšė pratęsimą.

Pratęsime kauniečiams pradėjo strigti jėgų. Nors jo viduryje rezultatas buvo lygus (86:86), tačiau taikliai baudos metimu metę svečiai išplėšė trečiąją pergalę antrajame SEB BBL etape.

Tartu klubo lietuvis Povilas Butkevičius per 27 aikštėje praleistas minutes pelnė 9 taškus (4/5 dvitaškių, 1/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Atletas“: Valdas Dabkus 31 taškas (13/13 baudų), Darius Lukminas 26, Linas Juknevičius 12 (9 kld.), Singaras Tribė 7, Mantas Simonavičius 5.

„Rock“: Tarmo Kikerpillis 21 taškas, Martinas Muurseppas 15, Mareikas Dorotinas 12.