Pergalę rezultatu 86:80 šventė „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Nuotr.:
„Lietuvos ryto“ treneris Zmago Sagadinas. Nuotr.:
„Lietuvos ryto“ gynėjas Janis Blūmas. Nuotr.:

Patikima gynyba ir puikiai mesti tritaškiai. Šie du komponentai Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams leido užtikrintai pirmauti prieš Atėnų AEK ekipą tris kėlinius. Susitikimui baigiantis vilniečiai leido graikams priartėti iki 6 taškų ir atkurti intrigą, tačiau septintoji pergalė buvo išsaugota.

„Lietuvos rytas“ namie 86:80 (26:15, 26:16, 24:24, 10:25) įveikė Atėnų AEK krepšininkus ir 11 tūkstančių „Siemens“ arenoje susirinkusių gerbėjų akivaizdoje reabilitavosi po dviejų iš eilės nesėkmių.

[image=6854 left Rushas per 16 minučių pelnė 17 taškų]Prieš savaitę per ULEB taurės rungtynes „Lietuvos rytas“ nusileido Las Palmo „Gran Canaria“ ekipai, o šeštadienį LKL čempionate turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ pranašumą.

Iškovoję septintą pergalę „Lietuvos ryto“ krepšininkai A grupėje užėmė pirmą vietą ir atkrintamąsias varžybas pradės kovodami su silpnesniais priešininkais. Pralaimėjimo AEK krepšininkams atveju vilniečiai galėjo nusiristi iki trečios A grupės vietos.

AEK aikštės šeimininkams priešinosi tik per pirmąsias kelias rungtynių minutes. Vėliau lyg ant sparnų žaidę vilniečiai varžovus negailestingai baudė už spragas gynyboje. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui aikštėje pasirodęs „Lietuvos ryto“ legionierius iš JAV Kareemas Rushas pelnė 5 taškus iš eilės ir padidino savo ekipos pranašumą iki 9 taškų (21:12).

Per pirmąją antrojo kėlinio dalį tris tritaškius į graikų krepšį įskraidinę Rushas, Andrius Šležas ir Janis Blūmas „Lietuvos rytui“ sukrovė 17 taškų persvarą (37:20).

Iš viso per pirmuosius du kėlinius „Lietuvos ryto“ krepšininkai pataikė net 7 tritaškius metimus iš 10. Po tris tolimus metimus įmetė Rushas ir Blūmas, vieną kartą krepšį taikliai atakavo Šležas.

Bejėgiškai atrodę graikai leido vilniečiams didinti pranašumą ir per antrą mačo dalį. Trečiajame kėlinyje po Joao Paolo Batistos dvitaškio ir baudos metimo aikštės šeimininkai pirmavo 27 taškų skirtumu (63:36).

Per ketvirtąjį kėlinį itin netaikliai mėtę vilniečiai taškus rinko labai sunkiai, o tuo pasinaudoję graikai sušvelnino skirtumą iki 9 taškų (74:83), o dvikovos pabaigoje priartėjo ir iki 6 taškų, tačiau išplėšti pergalės nebesugebėjo.

„Lietuvos rytas“: Matthew Nielsenas ir Kareemas Rushas (16 minučių) po 17 taškų, Artūras Jomantas 10, Janis Blūmas ir Andrius Šležas po 9, J.P.Batista 8, Marijonas Petravičius 6, Mindaugas Lukauskis ir Eurelijus Žukauskas po 4, Tomas Delininkaitis 2.

AEK: Christos Tapoutos 20, Nestoras Kommatos 19, Nikolaos Vetoulas 18, Prodromos Nikolaidis 15.

Ytvaras >>>
kas namie zaidzia - to pirmi skaiciai, cia jau nuo senu senowiu senowes :)
2007-01-19
+1
ziuriu kareemas rebilitavos neblogai :)
2007-01-17
+1
to Nightman: patinka juoktis iš savęs? ar tau jau visai px kad visi suzinos tavo pragyvenimo saltini ir tavo vieninteli hobi. bet tu biski durnas man. turi viso gyvenimo kaip K... patirtį ir vistiek imi po 3ct/min:D
2007-01-17
+2
Ziurejau iki didziosios pertraukos ir dziaugiuosi, kad dar buvo atsiradusi intriga artejant 4 keliniui i pabaiga. Rytas suzaide geras rungtynes it tikiuosi, kad taip neatsipalaiduos sestadieni. Idomios bus rungtynes ir net ne taip man rupi kas jas laimes kiek noriu pamatyti grazu krepsini is abieju komandu.
2007-01-17
-1
to gockas: zinai skaitau ir juokiosi , matyt cia viska kopini is savo dienorascio.. vargsas vaikas uztai kad negavai paziuret multiko buvai ispreivartautas savo gejaus tevo , uzuojauta mudake :D
2007-01-17
-6
to Nightman: e tu smirde ka cia varpielini? kdl dar ne darbe? juk tavo dickname'as sako kad tu esi night woman sutrumpintai bitch, taigi bek i darba? ar tavo rudmese ant tiek atbruzinta kad tau jau px viskas: tave p*sa, o tu sau nete landzioji:D
2007-01-17
+3
to gockas: oo vaike eik toliau savo multikus ziuret ir ismokt sneket :D aa tiesa juk esi VK fanas :D tai neralu kaip tau :D
2007-01-17
-9
vap
Bet Pakamaniui ir Gecevičiui kartu 1min duot žaist ;)