Trečio kėlinio pabaigoje iššvaistę 9 taškų pranašumą, Šiaulių „Šiauliai“ patyrė antrą nesėkmę FIBA Europos taurės antrajame etape. Šiauliečiai namie 72:81 (29:23, 12:16, 16:21, 15:21) turėjo pripažinti Madrido „Adecco Estudiantes“ pranašumą.

Po Andriaus Mažučio trijų taškų trečio kėlinio viduryje šeimininkų pranašumas buvo 57:48. Tačiau per likusį kėlinio laiką šiauliečiai nepelnė nė taško, o Madrido krepšininkai įmetė 4 tolimus metimus ir po trijų ketvirčių jau buvo priekyje 61:57.

Iš viso šiose rungtynėse „Estudiantes“ pataikė net 13 tolimų metimų iš 24 (54 proc.) ir paskutiniajame kėlinyje atlaikė visus „Šiaulių“ mėginimus persverti rezultatą.

Pralaimėję antrą kartą per tiek pat mačų, šiauliečiai atsidūrė I grupės dugne. Ispanai, laimėję antrąkart, pirmauja grupėje.

„Šiauliai“: Tadas Klimavičius 19 taškų (13 atkovotų kamuolių), Artūras Masiulis 16, Mantas Ruikis 14, Andrius Mažutis 12.

„Estudiantes“: Marlonas Garnettas 22, Ikeras Iturbe 12 (4/4 tritaškių), Williamas McDonaldas 10.

Atrinkti (0) Visi (2)
Na pastaruoju metu imama skustis per daug apkrautu tvarkarasciu. Galbut vertetu sezona tarkim LKL pradeti 1 - 2 men anksciau, tuomet sausi rungtyniu butu maziau. Be to, europos komandu praktika rodo, kad reikia isnaudoti visus komandos zaidejus. Kruvis turi buti pagal prioritetus paskirstomas. Tarkima pagrindiniai zaidejai Euro cup daugiau losia atsarginiai LKL ar LKF taureje.