Benas Veikalas rungtyniavo rezultatyviai, Tadas Klimavičius buvo arti dvigubo dublio, tačiau to pergalingam Bonos „Telekom Baskets“ (0-1) komandos startui Europos taurės turnyre nepakako.

Lietuvių atstovaujamas Vokietijos klubas namuose 83:86 (16:21, 26:24, 22:13, 19:28) skaudžiai pralaimėjo Strasbūro IG (1-0) ekipos žaidėjams.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti keturias sekundes, Tadija Dragičevičius smeigė tolimą metimą ir išlygino rezultatą (83:83). Po minutės pertraukėlės Klimavičius suklydo bei greitai prasižengė prieš Paulą Lacombe'ą.

Paskutinės atakos smaigalyje atsidūręs Antoine'as Diot sulig finaline rungtynių sirena pataikė tolimą metimą ir išplėšė pergalę Prancūzijos komandai (86:83).

Veikalas aikštėje praleido 28 minutes, pelnė 17 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Klimavičius per 23 minutes pasižymėjo 8 taškais (4/10 dvitaškiai), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

„Telekom Baskets“: Steve'as Wachalski 24, Benas Veikalas 17, Ryanas Brooksas 10, Eugene'as Lawrence'as 10 (10 rez. perd.), Tadas Klimavičius 8 (10 atk. kam.).

SIG: Louisas Campbellas 18, Jeremy Leloupas 16, Antoine'as Diot 15, Tadija Dragičevičius 12.

Paskutinės 19 rungtynių sekundžių:

2014-10-16 12:58
antirytasklimavicius ir paskandino gale-gavo bauda puolime,o strasburas pataike troica paskutine sekunde

prie ko cia klimavicius paskandino savo komanda?Taigi prancuzai sumete tuos tritaskius,o ne klima.
2014-10-15 23:32
Vin
Nu jo, ypač Klimavičius gale sėkmingai sužaidė. Rašot turbūt straipsnį nežiūrėję rungtynių.
2014-10-15 22:50