Žydrūnas Ilgauskas pelnė 24 taškus, atkovojo 11 kamuolių, tačiau tai nepadėjo Klivlendo „Cavaliers“ pasiekti pergalės. Praėjusią naktį išvykoje „Cavaliers“ 96:101 (28:24, 26:25, 19:24, 23:28) nusileido Sietlo „SuperSonics“ komandai.

Pergalę šeimininkai iškovojo sėkmingai naudodami zoninę gynybą, kuri ypač pagelbėjo Sietlo krepšininkams per antrąją susitikimo pusę. LeBronas Jamesas surinko 30 taškų, tačiau per ketvirtąjį kėlinį prametė visus 4 metimus, o per rungtynes realizavo vos 8 metimus iš 21.

Ilgauskas iš 24 taškų 16 surinko per pirmąją mačo dalį. Antroje susitikimo dalyje lietuvis buvo uždengtas – zoninę gynybą naudoję šeimininkai nuolat keisdavosi ginančiaisiais. To rezultatas – vos 14 „Cavaliers“ taškų iš po krepšio per antrąją susitikimo pusę.

Dvikovos pabaigoje „Cavaliers“ priartėjo iki 93:95, tačiau Chrisas Wilcoxas pataikė dvitaškį per Ilgauską, o per paskutines 30 sekundžių Luke‘as Ridnouras ir Ray Allenas realiavo baudų metimus ir išplėšė pergalę.

Ilgauskas aikštėje praleido 36 minutes ir pelnė 24 taškus (10/18 dvitaškių, 4/4 baudų). Vidurio puolėjas atkovojo 11 kamuolių, kartą jį perėmė, sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„SuperSonics“: Ray Allenas 22 taškai (6/21 metimo, 11 rez. perd.), Chrisas Wilcoxas 16 (12 atk. kam.), Nickas Collisonas 14 (12 atk. kam.), Earlas Watsonas 12, Luke’as Ridnouras 11.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30 (8 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas 24 (11 atk. kam.), Drew Goodenas 12 (8 atk. kam.), Damonas Jonesas 8.

Nu Ilgas tai pakolkas labai uztikrintai zaidzia.Kad tik taip lostu ir per atkrintamasias.