LeBronas Jamesas vedė „Cavaliers“ į pergalę
Neutralioje arenoje Sinsinatyje vykusios NBA ikisezoninės rungtynės tarp Klivlando „Cavaliers“ (4-0) ir Indianos „Pacers“ (1-3) ekipų pasibaigė LeBrono Jameso vedamos „Cavaliers“ pergale 98:93 (24:23, 23:23, 29:17, 22:30).

Prieš lemiamą ketvirtį „Cavaliers“ pavyko susikrauti solidų pranašumą – 76:63, tačiau „Pacers“ įstengė perlaužti rungtynių eigą.

Po Chriso Copelando metimo iš po krepšio ketvirtojo kėlinio viduryje „Pacers“ jau pirmavo (88:87). Per likusias 4 minutes Klivlando komanda varžovams leido pelnyti tik 5 taškus, o puolime sėkmingai iniciatyvos ėmėsi A.J. Price'as.

„Karalius“ Jamesas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 26 taškus (7/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6/7 baudos). Jam sėkmingai talkino Price'as ir Matthew Dellavedova, surinkę po 14 taškų. Klivlando komanda vertėsi be Kyrie Irvingo ir Andersono Varejao.

„Pacers“ gretose išsiskyrė Chrisas Copelandas, surinkęs 16 taškų (4/6 tritaškiai), 15 pelnė Davidas Westas, 11 – George'as Hillas, Louisas Scola ir Rodney Stuckey pridėjo po 10.