Mindaugas Kuzminskas naują Eurolygos sezoną pradėjo sėkmingai
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Malagos „Unicaja“ Eurolygos sezoną pradėjo pergalingai. Joano Plazos auklėtiniai svečiuose 78:63 (18:20, 29:16, 14:12, 17:15) palaužė Zagrebo „Cedevita“ krepšininkų pasipriešinimą.

Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Malagos ekipa nuo varžovų pradėjo bėgti įpusėjus antrajam kėliniui ir įgijo dviženklį pranašumą, kurį, nepaisant paskutiniajame ketvirtyje šeimininkų parodytų trumpalaikių atsigavimo ženklų, išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Nugalėtojų gretose sėkmingai rungtyniavo Mindaugas Kuzminskas. 24 metų 205 cm ūgio puolėjas iš Lietuvos per 26 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 3/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Unicaja“: Ryanas Toolsonas 20, Franas Vasquezas 13 (8 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 12, Calebas Greenas 9, Willas Thomasas 7 (11 atk. kam.).

„Cedevita“: Miro Bilanas 15 (10 atk. kam.), Ante Delašas 12, Franas Pilepičius 9, Luka Babičius 7.

Vaizdo reportažas:

2014-10-17 11:45
Jei bus Eurolygoj stabiliai naudingas, gal pagaliau kažkas iš NBA susidomes, bent į vasaros lygą pasikvies, nes duomenis vyrukas turi, bereikia išugdyti kovotojo charakterį.

--
2014-10-17 10:21
Na Mindaugas talento tikrai turi.

Gynyboje progresas per paskutinius metus matosi, tačiau metimą iš tritaškio dar reiktų irgi patobulinti, nes nėra stabilumo. Ir aišku pritariu - reikia agresyvumo ir susitvarkyt su psichologija.

Manau, kad Europos Kevinu Durantu jis nebus, nes šią vietą veržiasi užimti "broliukas" D.Bertans.
2014-10-17 09:51
nu pagaliau gal kuzminskas jau irgi issaus :))
2014-10-17 09:46
2014-10-17 09:11
Gauna žaisti nes vasara treniravosi, rungtyniavo apart beveik visų Unicaja krepšininkų. Tad turi išnaudoti dabar tą savo pranašumą..
2014-10-17 00:09
jaunas
Kaip Lietuvos krepsinio fanai galvoja.. ar kuzminskas dar vis jaunas ir perspektyvus? :)
2014-10-16 23:27
Kad tik jis ibeiktu savo paichologini brolio kompleksa, ko pasekoje toks mandagus atrodo su varzovais ir atlaidus. Tai yra perkelimas, taciau priesininkai tai ne broliai, kurie viska geriau zino, daro kaip Kuzei vaikysteje, isvkur susiformavo tas kompleksas. Jis turi potenciala buti europos Durantu. Pirmyn, tas irgi mandagus, nevisumet, taciau turi ir agresyvumo daug, kai Kuzia ismoks konkuruoti, pasieks daugiau. Velniop ka pamanys kiti, svarbu buti uztilrintu. Sekmes M.

--
-1
2014-10-16 23:04
Schupelewsky III
Oho, dar ir žaidė ilgiausiai komandoje šiose rungtynėse (26 min.)! Kol kas Plaza tikrai pasitiki Kuzminsku. :-)
2014-10-16 22:20