Kazanės „Uniks“ grįžta į pergalių kelią. ULEB taurės pirmąjį etapą Tatarstano klubas baigė triuškinančia pergale 85:57 (20:20, 17:15, 24:15, 24:7) prieš Salonikų PAOK ekipą ir užėmė antrą vietą D grupėje, nusileisdamas tik Madrido „Real“ ekipai.

Antano Sireikos auklėtiniai atitrūko antroje mačo dalyje. Įpusėjus rungtynėms „Uniks“ persvara siekė tik 2 taškus (37:35), tačiau po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje apsivertė aukštyn kojomis.

Prieš trečio kėlinio pabaigą namie rungtyniavę Kazanės krepšininkai įgijo 11 taškų persvarą (61:50), o ketvirtą kėlinį pradėję 9 taškais be atsako galutinai įtvirtino savo pergalę.

„Rungtynių pradžioje mano auklėtiniai žaidė pernelyg atsargiai – galbūt juos slėgė praėjusių rungtynių nesėkmės. Tačiau padariau pakeitimų penketuke ir pradėjome žaisti greitesnį krepšinį, todėl dvikovos pabaigoje krepšininkai mėgavosi žaidimu“, – po mačo sakė Sireika.

„Uniks“ praėjusią savaitę per tris dienas dukart pralaimėjo – Rusijos lygoje patyrė pirmą nesėkmę Maskvos „Dinamo“ ekipai, o ULEB taurėje vėliau pralaimėjo „Real“ ekipai.

Nugalėtojams Darjušas Lavrinovičius per 28 minutes pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 8/9 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po du kartus suklydo ir prasižengė.

Saulius Štombergas per 23 su puse minutės pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą prasižengė ir suklydo.

Kšyštofas Lavrinovičius nerungtyniavo.

„Uniks“: Cameronas Stevensonas 15 taškų, Darjušas Lavrinovičius ir Jegoras Mesčeriakovas po 14, Sergejus Čikalkinas 12, Saulius Štombergas 10.

PAOK: Blagota Sekuličius 24, Drago Pašaličius (10 atk. kam.) ir Jasonas Parkeris po 7.