Jimmy Butleris išgelbėjo Čikagos ekipą nuo pralaimėjimo
Nuotr. AP – Scanpix
Čikagos „Bulls“ ekipa iškovojo dramatišką pergalę ikisezoninėse rungtynėse. Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose paskutinę susitikimo sekundę 85:84 (15:20,17:22, 15:24, 38:28) įrodė pranašumą prieš Atlantos „Hawks“ krepšininkus.

Tris kėlinius blankiai rungtyniavę šeimininkai paskutiniajame ketvirtyje sugebėjo sunaikinti 21 taško deficitą. Rungtynėse likus žaisti 1,5 sekundės „Hawks“ narys Denisas Schroderis pataikė dvitaškį, kuris išvedė svečius į priekį (82:84), tačiau tai nebuvo pabaiga.

Pusantros sekundės užteko tam, kad Jimmy Butleris pataikytų tolimą metimą ir išplėštų „Bulls“ klubui pergalę dramatiškame trileryje.

„Bulls“: Jimmy Butleris 29, Pau Gasolis 11, Derrickas Rose'as 10, Nikola Mirotičius 8, Joakimas Noah (13 atk. kam.), Taj Gibsonas ir Tony Snellas po 7.

„Hawks“: Mike'as Scottas 15, Denisas Schroderis 11, Johnas Jenkinsas 10, Kyle'as Korveris 9, Pero Antičius 8.

Efektingiausi mačo epizodai:

Pergalingas Butlerio tritaškis:

2014-10-17 16:01
ShLArgentum3Vienas įspūdingiausių pasirodymu per pastarąjį dešimtmetį, o basketnews sugeba tik apie game winerį parašyt.Fenomenalus, kaip komentatoriai pasakė- tiesiog džordaniškas pasirodymas. Jimmy Butleris išėjo į aikštę ketvirtame kėlinyje, likus žaisti 6 minutes. Čikaga tuo metu atsiliko 63:75. Ir tada prasidėjo. 20 taškų per vos daugiau nei 5 minutes iš kurių 6 per paskutines 14 sekundžių, kai komanda atsilikinėjo. MJ gryžo. Nors ir Jimmy Batlerio kūne, nors vienoms rungtynėms , nors ir priešsezoninėms, bet Čikaga pamatė, ko nebuvo mačiusi ko ne du dešimtmečius:DD gerai paprikolinai