Brookas Lopezas ir vėl traumuotas
Nuotr. Reuters-Scanpix
Bruklino „Nets“ vidurio puolėjas Brookas Lopezas ir toliau negali atsikratyti traumų šleifo. Neseniai po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžęs amerikietis vėl iškrito iš rikiuotės.

Pranešama, jog ikisezoninėse rungtynėse Kinijos sostinėje Pekine prieš Sakramento „Kings“ krepšininkus, kurias „Nets“ laimėjo 129:117, Lopezas susižeidė koją.

Buvo baiminamasi, jog atsinaujino kojos lūžio trauma, dėl kurios 26 metų 213 cm ūgio krepšininkas nerungtyniavo beveik visą praėjusį sezoną, tačiau po išsamesnių tyrimų „Nets“ vadovai galėjo šiek tiek atsikvėpti.

Bruklino ekipos generalinis vadybininkas Billy Kingas atskleidė, jog Lopezui nustatytas nestiprus kojos sumušimas, dėl kurio krepšininkas veikiausiai negalės rungtyniauti apie dvi savaites.

Rungtynėse prieš „Kings“ aukštaūgis ant parketo praleido beveik 22 minutes, per kurias pelnė 16 taškų, atkovojo 6 atšokusius kamuolius bei blokavo 2 varžovų metimus.

2014-10-17 14:32
Jei jis nesuzais bent 50 rungtyniu "Nets" atkrintamasias pasiekti bus beveik nerealu.
2014-10-17 14:22