Renaldas Seibutis žibėjo prieš naujai paskirtą Lietuvos rinktinės trenerį, tačiau pergalę šventė pastarasis. Ramūno Butauto treniruojami Rygos „ASK Riga“ krepšininkai savo aikštėje 92:88 palaužė Seibučio Atėnų „Maroussi“ ir iškovojo pirmą pergalę antrajame FIBA Europos taurės etape.

Seibutis sužaidė geriausias rungtynes šį sezoną, pelnydamas 26 taškus, o jo tritaškis iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 5 sekundes lėmė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą.

Papildomų penkių minučių atkarpą tritaškiu pradėjo Sandis Valteris, tačiau Seibutis į tai taip pat atsakė tolimu metimu ir rezultatas buvo 83:83. Po dar vieno Valterio tritaškio „ASK Riga“ vėl atitrūko ir trapią persvarą išsaugojo iki pat mačo pabaigos.

29 minutes žaidęs Seibutis pelnė 26 taškus (7/7 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius (daugiausia komandoje), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

„ASK Riga“ į pergalę vedė Valteris, pelnęs 29 taškus. Lietuviai nebuvo tokie rezultatyvūs. Martynas Andriukaitis per 20 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir 5 kartus prasižengė, o Stepas Babrauskas per 7 minutes pelnė 3 taškus (0/1 trit., 3/4 baudų), po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

•

Kitose tos pačios J grupės rungtynėse pirmą nesėkmę patyrė Rūtenio Paulausko treniruojama Maskvos regiono „Dinamo“ komanda, 68:79 turėjusi pripažinti Rimo Girskio treniruojamo Mariupolio „Azovmash“ persvarą.

„Dinamo“ ekipai Andrius Giedraitis per 16 minučių pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit.) ir tris kartus prasižengė. Jo komandos draugas Giedrius Gustas per 10 minučių taškų nepelnė, prametęs vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo kamuolį ir dukart suklydo.

•

Antrą pergalę iš tiek pat galimų L grupėje iškovojo Žeronos „Akasvayu“ su Dainiumi Šalenga, 90:89 palaužę Dižono JDA ekipą.

Šalenga per 25 minutes pelnė 11 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudų), perėmė 4 ir atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Atrinkti (0) Visi (6)
ka jus cia isvis svaigstat?! lyginat du isvis skirtingus zaidejus! kokios dar patycios? yra garbe buti lietuvos rinktines nariu. jeigu jam (seibuciui) blogai rezervine tegul nevaziuoja. patycios yra is lietuvos rinktines kai visokie maceinos vazinedavo po stovyklas 40 zmoniu o poto nesuformuojama normali komanda. o dabar seibuciui nera vietos pirmoj komandoj. ner ka jo lygint su macu ir kaukenu. net nediskutuotinas klausimas. kas cia per pasakymas "vienodo lygio zaidejai". Tai gustas su ginevicium irgi vienodo lygio zaidejai nes vienu metu zaide LT rinktinej pirmoj. Pzdc palyginimu cia prikuret :D :D
2007-01-17
+1
Stepas daug ko neturi, o ypac stabilumo. Tad jam iki Seibucio darosi vis toliau ir toliau. Seibutis progresuoja, o Stepas vis ilgiau uzsibuna ant bankes...
2007-01-17
Anot rinktines trnerio paskelbto kandidatu i rinktine saraso, Seibutis ir Babrauskas vienodo lygio zaidejai. Abu i tinka i rezerva. Pasityciojimas is Seibucio.
2007-01-17
+3
Reikejo musu grandams anksciau apie tai galvot =) Dabar Seibucio kaina turetu shoktelt =) Gali but ,kad kita sezona jis grish i Olympiacos'a ,arba bus nepigiai parduotas ,nes dar turi vienam sezonui palyginus kuklu kontrakta su Olimpyacosu...
2007-01-17
+2
Nu Seibutis tai liuksiskai sulose. Kita sezona galetu ji Zalgiris ar Rytas be problemu paimt i starto penketa atakuopajnciu gyneju.
2007-01-17
-2
Seibutis pavare nerealiai ,kai tuo tarpu Butautas Stepui dave vos 7 minutes - pasityciojimas :p