Lina Aglinskaitė prie pergalės pridėjo 11 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Pirmąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (1-1) komandos krepšininkės, kurios išvykoje 91:60 (23:16, 16:15, 33:7, 19:22) sutriuškino Vilniaus „Jaunuosius talentus“ (0-2) bei paliko juos be pergalių.

Beveik pusantro kėlinio Vilniuje vyko lygi kova, tačiau tada klaipėdietės spurtavo 10:2, atitrūko ir į rūbinę išėjo turėdamos saugų aštuonių taškų pranašumą (39:31).

Po ilgosios pertraukos su dar didesne energija sugrįžusios viešnios per trečiąjį ketvirtį į savo krepšį praleido tik septynis taškus, pačios surinko net 33 bei padėjo tašką šiose rungtynėse (72:38)

„Jaunieji talentai“: Agnė Bobinaitė 14, Austėja Širšinaitytė 13, Ina Mylko 11, Gabija Meškonytė 6, Evelina Mauraitė 6.

„Fortūna“: Monika Grigalauskytė 17 (10 atk. kam.), Roberta Mizgerytė 16 (9 atk. kam.), Inesa Visgaudaitė 12, Marina Solopova 11 (7 rez. perd., 5 kld.), Lina Aglinskaitė 11.