Edo Nickaus auklėtiniai iškovojo trečiąją pergalę
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Dramatiškose NKL rungtynėse Šakiuose vietos „Zanavykas“ (3-2) nugalėjo svečius iš sostinės – „Vilniaus“ (1-4) ekipą 91:89 (17:22, 32:15, 23:29, 19:23).

„Zanavyko“ krepšininkai solidžią persvarą susikrovė antrajame kėlinyje. Ketvirtį laimėję 32:15, Edo Nickaus auklėtiniai pirmavo 49:37.

Vilniečiams pavyko persigrupuoti ir per trečiąjį kėlinį jie varžovų pranašumą sumažino per pusę (66:72).

Paskutinioji mačo minutė prasidėjo Šakių klubui pirmaujant 89:84. Penki be atsako pelnyti svečių legionierių iš JAV taškai rezultatą išlygino (89:89).

Likus žaisti 7 sekundes Gediminas Žalalis sukirto per rankas Šarūnui Beniušiui, o pastarasis nuo baudų metimo linijos neklydo (91:89). Lemiamoje atakoje sužingsniavo „Vilniaus“ įžaidėjas Jermaine'as Love'as ir „Zanavykas“ džiaugėsi trečiąja pergale šiame sezone.

„Zanavykas“: Marijus Užupis 16, Justas Nausėdas ir Modestas Žaunieriūnas po 15, Taurantas Tamošiūnas 14, Tomas Miškinis 13.

„Vilnius“: Jermaine'as Love'as 26 (8/16 metimai), Ignas Daukšys 19, Gediminas Žalalis 14.