Evaldas Aniulis prie pergalės pridėjo 10 taškų
Nuotr. NKL
Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Jonavos „Petrochemos“ (4-1) klubas, kuris savo žiūrovų akivaizdoje 74:71 (18:22, 20:20, 18:16, 18:13) tik po atkaklios kovos įrodė pranašumą prieš Raseinių „Rasų“ (2-3) komandos žaidėjus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje baudų metimus realizavęs Justas Petkevičius išvedė Raseinių klubą į priekį bei suteikė jam minimalų pranašumą (69:68).

Tačiau tada Henrikas Vorotnikovas pelnė du taškus, Evaldas Aniulis pataikė vieną baudą iš dviejų bei prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei aikštės šeimininkai turėjo dviejų taškų persvarą (71:69).

Kelissyk netaikliai krepšį atakavę svečiai bandė gelbėtis pražangomis, bet jos „Rasų“ žaidėjams nepadėjo. Jonaviškiai nuo baudų metimų linijos atakavo beveik be klaidų bei įtvirtino savo pergalę.

„Petrochema“: Karolis Šarukas 23 (11/18 dvit., 11 atk. kam.), Henrikas Vorotnikovas 20, Ričardas Verbickas 11, Evaldas Aniulis 10.

„Rasai“: Valdemaras Savostjanovas 18 (8 atk. kam., 4 kld.), Giedrius Kurtinaitis 17, Karolis Guščikas 11 (9 atk. kam., 5 blk.), Justas Petkevičius 10.