Žygimantas Šimonis padovanojo pergalę Joniškio ekipai
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Paskutinės atakos smaigalyje atsidūręs Žygimantas Šimonis aidint finalinei rungtynių sirenai pataikė iš vidutinio nuotolio bei išplėšė trečiąją pergalę Joniškio „Delikatesui“ (3-2) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Roberto Stankevičiaus auklėtiniai namie 74:73 (13:13, 20:14, 14:18, 27:28) parklupdė „Palangos“ (3-2) klubą su Adomu Drungilu priešakyje ir išliko savo žiūrovų akivaizdoje dar nepralaimėję.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei pusę minutės, Deividas Anužis smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą „Palangos“ komandos naudai (73:70), tačiau kitoje aikštės pusėje greitai sulaukė Beno Bagdonavičiaus atsakymo – taiklaus dvitaškio (73:72).

Per 24 sekundes atakos surengti nesugebėję svečiai suklydo, po aikštės šeimininkų minutės pertraukėlės Šimonis pataikė dvitaškį, lėmusį Joniškio klubo pergalę šiame mače (74:73).

„Delikatesas“: Žygimantas Šimonis 16, Žilvinas Petraitis 16, Paulius Klemas 15, Benas Bagdonavičius 13 (12 atk. kam.).

„Palanga“: Adomas Drungilas 31 (14 atk. kam.), Deividas Anužis 20, Povilas Šakinis 9.

2014-10-17 20:44