Gintauto Matulio sąskaitoje – 36 naudingumo balai
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Penktajame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ture Molėtų „Ežerūno-Kario“ (4-1) žaidėjai išvykoje 85:72 (20:16, 24:18, 17:14, 24:24) įveikė „Šilutės“ (1-4) komandos pasipriešinimą.

Gintautas  Matulis
PTS 27 | REB 5 | AS 4 | ST 3 | EFF 36
Daugiausia prie išvykoje žaidusių molėtiškių pergalės prisidėjo solo šou surengęs Gintautas Matulis, kuris per 29 aikštėje praleistas minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 naudingumo balus.

Su keturiomis pergalėmis iš penkių galimų Mindaugo Kildišiaus auklėtiniai liko NKL turnyro lentelės viršuje.

Svečiai stipresni buvo trijuose pirmuose ketvirčiuose, kuomet susikrovė 13 taškų pranašumą (61:48), kurį išlaikė ir ketvirtajame kėlinyje (24:24).

Nors kovoje dėl atšokusių kamuolių po krepšiais dominavo „Šilutės” aukštaūgiai (44 prieš 29), pergalę „Ežerūno-Kario“ komandai lėmė geresnis pataikymas iš visų pozicijų: tritaškiai – 44 proc. prieš 33 proc., dvitaškiai – 60 proc. prieš 45 proc., baudų metimai – 57 proc. prieš 42 proc.

„Šilutė“: Nerijus Anglickis 18 (12 atk. kam.), Evaldas Šaulys 17, Eivydas Mološčiakas 15 (5 kld.), Edgaras Sosnovskis 12.

„Ežerūnas-Karys“: Gintautas Matulis 27, Saulius Kuzminskas 18 (11 atk. kam.), Aivaras Kvedaravičius 16, Evaldas Baniulis 13.

2014-10-18 13:42