Tarence'as Kinsey – rezultatyviausias Žemutinio Naugardo komandos krepšininkas
Nuotr. AFP – Scanpix
Dramatiška pergale Eurolygoje debiutavo Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (1-0) klubo krepšininkai.

Ainaro Bagatskio auklėtiniai pirmajame A grupės mače savo žiūrovų akivaizdoje 88:86 (15:26, 28:21, 23:14, 22:25) įrodė pranašumą prieš Sasario „Dinamo“ (0-1) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Jevgenijaus Baburino taiklaus tolimo metimo aikštės šeimininkai turėjo saugų – devynių taškų pranašumą (80:71), bet tada svečiai spurtavo 11:4 ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (84:82).

Likus žaisti 12 sekundžių, Davidas Loganas pražanga sustabdė Tarence'ą Kinsey, kuris realizavo baudų metimus ir padvigubino Rusijos komandos pranašumą (88:84).

Visgi Bagatskio kariauna tuo džiaugėsi neilgai – kitoje aikštės pusėje jį greitai vėl per pusę sumažino dvitaškį pelnęs Jerome'as Dysonas (88:86).

Po minutės pertraukėlės rusai suklydo, o paskutinis Dysono metimas, galėjęs išplėšti Italijos ekipai pratęsimą, skriejo pro šalį bei finalinė rungtynių sirena skelbė pergalingą „Nižnij Novgorod“ startą.

„Nižnij Novgorod“: Tarence'as Kinsey 17, Trey Thompkinsas 16, Parachouski 16 (8 atk. kam.), Semionas Antonovas 9.

„Dinamo“: Davidas Loganas 17, Jerome Dysinas 17, Jeffas Brooksas 14, Rakimas Sandersas 14, Miroslavas Todičius 8.