Arvydas Kregždė lieka RKL prezidento poste
Arvydas Kregždė lieka RKL prezidento poste
Nuotr. Saulius Čirba
Regionų krepšinio lygai (RKL) dar trejus metus vadovaus Arvydas Kregždė. Penktadienį vykusioje RKL ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje lygos klubų atstovai balsų dauguma perrinko prezidentą antrai kadencijai. 

Nuo 2011 m. trečiai pagal pajėgumą mūsų šalies lygai vadovavęs Kregždė rinkiminėje konferencijoje pateikė savo praėjusios kadencijos ataskaitą, pasidžiaugė, kad RKL pirmenybės plečiasi ir apima vis daugiau naujų regionų, padėkojo už darbą ir palaikymą visos kadencijos metu. 

Komandų vadovai savo iniciatyva iškėlė Kregždės kandidatūrą antrai kadencijai. Prezidento posto susirinkimo dalyviai pasiūlė siekti ir viceprezidentui, bendrovės „Diremta“ vadovui Remigijui Daugėlai bei RKL komunikacijos projektų vadovui Edvinui Kasulaičiui.

Tačiau Daugėla savo kandidatūros nusprendė nekelti, o Kasulaitis padėkojo už pasitikėjimą ir sutiko kelti savo kandidatūrą, tačiau paragino savo balsus visgi atiduoti buvusiam prezidentui Kregždei. 

Daugiausia komandų vadovų balsų rinkimuose gavęs Kregždė po rinkimų kalbėjo: „Labai džiugu, kad Regionų krepšinio lygos komandų vadovai pasitikėjo manimi, įvertino nuveiktus darbus ir išrinko dar vienai trejų metų kadencijai.

Per praėjusius mano kadencijos metus turėjome priimti nemažai svarbių sprendimų – vieni jų pasiteisino, kitus galbūt reikėjo tobulinti. Tačiau visi darbai buvo atliekami siekiant tik pačių geriausių tikslų – plėsti ir tobulinti lygą, tinkamai ją pristatyti visuomenei. Džiugu, kad galėsiu tęsti pradėtus darbus ir kelti dar ambicingesnius tikslus.“

Kregždė – ilgametis LR Seimo kancleris, šias pareigas ėjęs 1994-2006 m. Nuo 2007 m. aktyvus Lietuvos socialdemokratų partijos narys, Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas. 2004 m. jis buvo apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ karininko kryžiumi, 2002 m. – NATO atminimo medaliu. 

Konferencijoje taip pat patvirtintas svarbiausias RKL valdymo organas – komandų prezidiumas – bei išrinkti du viceprezidentai: darbus šiose pareigose dar trejus metus tęs Daugėla, prie RKL kolektyvo taip pat prisidės „Elektromarkt“ valdybos pirmininkas Ruslanas Kovaliovas.  

Prezidiumo nutarimu direktoriaus pareigas toliau tęs ilgametis jos vadovas Aleksas Makulavičius. Patvirtinta ir nauja RKL patariamojo organo – valdybos – sudėtis. Jos nariais tapo Kęstutis Čepulis (Anykščių „KKSC-Volupis“), Artūras Domarkas (Telšių „Telšiai“), Gintautas Regina (Vilniaus „KM-Citus“), Dainius Čiuprinskas (Kauno raj. „ASU/Tornado“) ir Vaidas Vaškevičius (Jonavos SK). 


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas