Aleksandras Kaunas buvo arti dvigubo dublio
Nuotr. cskabasket.com

Užtikrinta pergale savo žygį naujame Eurolygos sezone pradėjo Maskvos CSKA (1-0) komanda.

Dimitrio Itoudžio vadovaujama ekipa B grupės rungtynėse išvykoje 84:68 (21:17, 23:21, 18:12, 22:18) nugalėjo Berlyno ALBA (0-1) klubo žaidėjus.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kada svečiai iš Rusijos trečiojo kėlinio viduryje spurtavo 9:2 bei po dviejų ketvirčių turėtą pranašumą padidino iki dviženklės persvaros (56:42).

Kelissyk sėkmingai nuo varžovų atakų apsigynusiems aikštės šeimininkams buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki dešimties taškų.

Tačiau iniciatyvos iš savo rankų neišleidę Maskvos komandos žaidėjai greitai susigrąžino didesnį pranašumą ir kontroliavo mačo eigą iki pat susitikimo pabaigos.

CSKA sėkmingiau už ALBA atakavo krepšį iš vidutinio nuotolio (62 prieš 50 proc. taiklumas), laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (40 prieš 30) bei rečiau klydo (9 prieš 11).

ALBA: Reggie Reddingas 11, Nielsas Giffey 9, Jamelas McLeanas 9, Leonas Radoševičius 8, Marko Baničius 8.

CSKA: Aleksandras Kaunas 16 (9 atk. kam.), Milošas Teodosičius 15 (3/10 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Sonny Weemsas 15, Andrejus Vorontsevičius 10, Aaronas Jacksonas 10, Vitajus Fridzonas 10.