Ante Tomičius pasižymėjo dvigubu dubliu
Nuotr. acb.com
„Barcelona“ (1-0) krepšininkams teko gerokai pavargti dėl pirmosios pergalės Eurolygos C grupėje. Jiems iššūkį metė svečiai iš Vokietijos – Miuncheno „Bayern“ (0-1) krepšininkai. Katalonai po įtemptos kovos šventė pergalę 83:81 (19:19, 25:24, 18:16, 21:22).

Aikštės šeimininkai greitai susikrovė 6 taškų persvarą (15:9), bet užtikrintai svečių arenoje jautęsi „Bayern“ krepšininkai ilgai netruko rezultatą persverti savo naudai (19:17).

Rezultatyvioje kovoje „Barcelona“ krepšininkams ne tik nesisekė atitrūkti, bet ir teko vytis varžovus. Trečiajame kėlinyje po Johno Bryanto tritaškio Vokietijos atstovai pirmavo 5 taškais (55:50).

Likus žaisti mažiau nei 2 minutes Marcelinho Huertas pataikydamas tritaškį leido katalonams pasijusti saugiau (79:71), tačiau varžovai Barselonos komandai dar patampė nervus iki pat susitikimo pabaigos.

„Barcelona“: Justinas Doellmanas 16, Bradas Olesonas 15 ir Ante Tomičius (10 atk. kam.) po 15, Juanas Carlosas Navarro 12 (2/10 tritaškiai).

„Bayern“: Nihadas Djedovičius 19, Johnas Bryantas 16 (11 atk. kam.), Lucca Štaigeris 12 (4/8 tritaškiai).