Pablo Laso rungtynės su žalgiriečiais kainavo nemažai nervų
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Madrido „Real“ komandos strategas Pablo Laso po pirmųjų Eurolygos rungtynių su Kauno „Žalgiriu“ pareiškė, kad jo auklėtiniams teko susiremti su labai pajėgiais varžovais.

„Pirmoje rungtynių pusėje žaidėme prastai. Antroje vaizdas pagerėjo, bet privalome tobulėti. „Žalgiris“ – galinga komanda. Iki ilgosios pertraukos jų gynyboje mes nesugebėjome rasti erdvių ir rinkti taškų. Laimei, po pertraukos padėtis pasikeitė“, – kalbėjo Laso, kurio auklėtiniai Eurolygos pirmajame ture žalgiriečius pranoko 80:71.

Kad „Žalgirio“ riešutas buvo kietas, pripažino ir vienas „Real“ lyderių Sergio Rodriguezas.

„Dalį laiko varžovai žaidė energingiau už mus, tikrai buvo nelengva. Tačiau dar anksti – mes turime priprasti vieni prie kitų, susižaisti. Privalome gerinti savo gynybą ir apskritai žaidimą, kad jis būtų toks geras, kokį mes norime ir galime demonstruoti“, – sakė gynėjas.

Vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Gintaras Krapikas taip pat teigė, kad „Real“ šiuo metu dar nėra geriausios sportinės formos.

„Varžovai dar nesusižaidę, todėl greičiausiai ši aplinkybė mums leido būti netoli jų. Po šio mačo aš galiu būti patenkintas savo komanda, savo jaunaisiais krepšininkais. Tai reiškia, kad „Žalgirio“ sistema veikia. Tačiau, be abejo, jaunimui priprasti prie Eurolygos reikės laiko. Su „Real“ dar susitiksime namuose, tikiuosi, kad ten vaizdas bus kitoks“, – dėstė Krapikas.

„Žalgirio“ legionieriaus Jameso Andersono nuomone, Kauno komanda parodė, kad gali kautis su bet kuriais varžovais Europoje.

„Mes nepataikėme kelių svarbių metimų, padarėme keletą apmaudžių klaidų ir už tai buvome nubausti. Tačiau šiomis rungtynėmis mes pademonstravome, kad Europa turi su mumis skaitytis. Kovoti galime su bet kuriais varžovais“, – pažymėjo amerikietis.

2014-10-18 19:24
seis metais taip praitais ne
2014-10-18 16:23
mintis
nesamone... reikejo palikt gerai zaidziancius zaidejus, preis real madrida neretai yra progu laimeti.. tikrai retas atvejis kai gali laimet. O dabar blyn galejo vyrai tikrai suiimt ir laimeti tas rungtynes, nes pirmos eurolygos rungtynes visiem, todel real atrode silpniau, manau namuose zalgiris netures jokiu sansu iveikti realo jau, bus visa galva susizaide realas jau. Taip kad andersonas kad ir turejo 4 prazangas, tai nereiskia kad reikia zaisti logiskai kaip jus sakote - reikia kartais rizikuot ir zaist su keturiom prazangom, dabar tai koks skirtumas, vis tiek andersonas nieko nepadare 4 kelinuke, taip pat gudaitis labai blogai sulose ir labai blogai baudas mete trecio kelinio pabaigoje
2014-10-18 16:11
AKA_Bossjo su keitimais pas krapika prastai,vienus perlaiko aiksteleja,kitus per ilgai ant suolo laiko....4 kelini reikia tasku,o jis Andersona ant suolo laiko likus 4 min iki rungtyniu galo :P

Anderson turėjo 4 pražangas todėl pasodino porai minučiu kad negautu 5 ir sėstu visam.. viskas logiška, + kad ir iš nba bet ne monstras nepatems visu rungtyniu, arba bus kaip su kaikuriais treneriais kai laiko žaidėja visas rungtynes ir po 5-6 rungtyniu trauma ... protingai padarė Krapikas, mato kur varžybas galima laimėt ir kur nelaimėsi tai pataupo kada reikia žaidėjus.. juolab kad ir jauni ir tas pats Milaknis atrodė tikrai gerai.
2014-10-18 14:41
Gaila,kad pralaimėjom,bet žaidimas tikrai paliko gerą įspūdį.Jei taip ir toliau,tai į TOP-16 tikrai išeisim.

--
+1
2014-10-18 13:04
Andersonas jau gal likus 7 minutem turejo 4 asmenines, tai ko cia putojates, kad laike ant suolo. Isleido, kai liko 3, viska jis gerai padare. O toks Lekavicius gal ir padusta, kas zino. Nes zaide gan ilgom atkarpom vakar, o jam ir ugis nepadeda ir greitas Realo tempas, taip, kad cia vejus snekat.
+2
2014-10-18 12:36
-4
2014-10-18 12:33
krapikui zinute
Krapikai, blyn kodel neleidi zaisti andersonui ir kitiem zaidejam kurie zaidzia zaidima, kodel pakeiti i milaknius ir t.t. kurie nieko nepadaro apart metimo i trajaka... negi andersonas pavargsta kuris yra jaunas, kodel pakeitei zaidejus trecio kelinio pabaigoje.. tuomet realas ir atitruko... praloseme varzybas per trecio kelinio 2-3 paskutines minutes, negi negalejo istempti musu zaidejai kurie zaidzia zaidima tas dar 2-3 minutes trecio kelinio pabaigoje???

Negi jie taip nusipompina.. o jeigu nusipompina tai gali zaisti protingai taupant energija.. bet bent jau sudinai nesulostu taip kaip dabar padare gudaitis, ir visi kiti kurie zaide trecio kelinio pabaigoje.. man vienintelis klausimas... kodel taupot zaidejus lyg bus svarbesniu rungtyniu??? Jeigu taupot zaidejus preis ryta.. tai nesamone, buciau leides zaisti svarbiem zaidejam daugiau vakar, nesvarbu kad butu iseje be liezuviu ir jegu.. bet butu zaide