Linas Kleiza pelnė 6 taškus
Nuotr. olimpiamilano.com
Lino Kleizos sugrįžimas į Stambulą nebuvo toks, kokio tikėjosi pats krepšininkas. Lietuvis per 26 minutes surinko 6 taškus ir minus 1 naudingumo balą, o jo naujoji komanda, Milano „Emporio Armani“, 74:77 nusileido senajai, Stambulo „Fenerbahce Ulker“.

Turkai jau mačo paradžioje pasiuntė varžovus į nokdauną, susikraudami dviženklę persvarą (26:15), tačiau svečiai sugebėjo atsigauti ir iki dvikovos pabaigos aikštėje kovėsi dvi lygios komandos.

„Blogai pradėjome rungtynes, bet paskui didžiąją rungtynių dalį atrodėme gerai. Šias rungtynes galėjome laimėti ir mes, – po dvikovos sakė Kleiza. Visgi „Fenerbahce Ulker“ geriau atliko kai kurias smulkias detales, o lemiamu metu geriau pataikė.“

Milano komandą mačo pabaigoje palaidojo taiklus Andrew Goudelocko tritaškis paskutinę rungtynių minutę.

Stambulo klubo naujokas pelnė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštėje.

„Man tai buvo pirmos Eurolygos rungtynės, ir per jas gavau daug patirties. Žaisti tokioje atmosferoje visada smagu, tai kažką padaro tavo sielai. Labai džiaugiuosi visų pasirodymais“, – po dvikovos savo pasirodymo neišskyrė Goudelockas.

2014-10-20 13:21