Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Trakų“ (4-2) klubo krepšininkai.

Andriaus Šležo treniruojami lygos vicečempionai savo žiūrovų akivaizdoje 93:71 (18:20, 17:21, 27:12, 31:18) sutriuškino „Šilutės“ (1-5) klubo žaidėjus.

Pasibaigiant antrajam kėliniui, po Deivido Pukio ir Edgaras Sosnovskio taiklių tolimų metimų „Šilutė“ į rūbinę išėjo turėdama šešių taškų pranašumą (41:35), tačiau jis greitai ištirpo po ilgosios pertraukos.

„Trakų“ krepšininkai trečiąjį kėlinį pradėjo surinkdami vienuolika taškų paeiliui, perėmė rungtynių iniciatyvą į savo rankas, ketvirtį laimėjo 15 taškų skirtumu bei įgijo saugią persvarą (62:53).

Lemiamajame kėlinyje aikštės šeimininkai varžovų arčiau neprisileido bei šventė antrąją pergalę paeiliui savo žiūrovų akivaizdoje.

„Trakai“: Dovis Bičkauskis 17, Lukas Brazdauskis 11, Mindaugas Reminas 11, Tautvydas Pipiras 10, Tomašas Romanovskij 10, Domantas Pipiras 8.

„Šilutė“: Edvinas Alunderis 18 (9 atk. kam.), Edgaras Sosnovskis 18, Nerijus Anglickis 10, Mološčiakas 8 (7 atk. kam., 8 rez. perd.).

2014-10-18 21:37