Vladislavas Razumnovas – rezultatyviausias Jonavos „Petrochemos“ žaidėjas
Nuotr. JSK
Penktąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Jonavos „Petrochema“ (5-1). Be pagrindinio įžaidėjo Evaldo Aniulio rungtyniavę Jonavos krepšininkai Kaune 71:64 (21:17, 17:11, 11:24, 22:12) palaužė „JAZZ-Diremtos“ (0-6) klubą.

Kęstučio Naruševičiaus ekipa po pergalingų rungtynių Laikinojoje sostinėje išlieka tarp čempionato lyderių. „Petrochema“ dalijasi 1-3 vietas su Molėtų „Ežerūno-Kario“ ir Vilniaus „Perlo-MRU“ komandomis.

Abi komandos rungtynių pradžioje sunkiai rinko taškus, o, įpusėjus ketvirčiui, rezultatas buvo lygus – 8:8. Karolio Šaruko ir Ričardo Verbicko pastangomis „Petrochema“ buvo atitrūkusi – 12:8. Nors šeimininkai greitai išlygino santykį – 15:15, kėlinio pabaigą geriau sužaidė Naruševičiaus auklėtiniai – 21:17.

Jonavos klubo atakų serija tęsėsi didžiąją antrojo ketvirčio dalį. Spurtavę – 16:3, Jonavos krepšininkai susikrovė dviženklį pranašumą – 33:21 (17 min). Po traumos į „Petrochemos“ ekipą sugrįžęs Aurimas Urbonas pirmaisiais taškais sezone padėjo komandai išlaikyti užtikrintą persvarą po dviejų kėlinių – 38:28.

Po didžiosios pertraukos „JAZZ-Diremta“, vedama Mantvydo Stašelio ir Karolio Kokošos, tris minutes neleido pelnyti taškų svečiams ir išsiveržė į priekį – 39:38. „Petrochema“, atsigavusi po varžovų antausio, dar kartą susigrąžino iniciatyvą – 46:44 (27 min), tačiau prieš lemiamą kėlinį priekyje buvo Kauno klubas – 52:49.

Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje po Urbono ir Dovydo Šemeklio tritaškių „Petrochema“ nutolo – 66:59.

Tiesa, likus žaisti minutę, „JAZZ-Diremta“ sugrąžino intrigą – 66:64 (39 min). Paskutinių metimų nepataikę šeimininkai bandė gelbėtis pražangomis, bet „Petrochemos“ ekipa neklydo ir iškovojo pergalę – 71:64.

„JAZZ-Diremta“: Mantvydas Stašelis 17, Ronaldas Rutkauskas 11.

„Petrochema“: Vladislovas Razumnovas 16 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Ričardas Verbickas 10.