Chrisas Copelandas buvo sunkiai sustabdomas
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Indianos „Pacers“ (2-3) priešsezoninėse rungtynėse namuose 98:93 (25:29, 17:23, 19:22, 37:19) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (2-3) ekipą.

„Mavericks“ rungtynes žaidė be Monta Elliso, Dirko Nowitzki, Tysono Chandlerio, Jameero Nelsono, Raymondo Feltono ir Devino Harriso.

„Pacers“ komandai nepadėjo Louisas Scola, Rodney Stuckey ir C.J. Watsonas.

Visų rungtynių metu iniciatyvą turėję svečiai subyrėjo ketvirtajame kėlinyje. Po trijų jie dar turėjo solidžią persvarą (74:61), bet galingas Chriso Copelando žaidimas leido aikštės šeimininkams pavyti, o galiausiai ir aplenkti varžovus.

Trečiajame kėlinyje traumą patyrė ir komandai nebepadėjo Indianos klubo puolėjas Davidas Westas.

Copelandas buvo rezultatyviausias „Pacers“ gretose. Krašto puolėjas pelnė 22 taškus ir pataikė 6 tritaškius iš 14. 16 taškų pridėjo Davidas Westas, 13 – Donaldas Sloanas, 10 – George‘as Hillas.

Po 19 taškų pelnę Richardas Jeffersonas ir Gay Mekelis buvo rezultatyviausi „Mavericks“ krepšininkai. Al-farouqas Aminu (12 atk. kam.) ir Charlie Villanueva pelnė po 11 taškų.