Brandonas Jenningsas puikiai skirstė rezultatyvius perdavimus
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Ketvirtąją pergalę pasirengimo sezonui cikle iškovojo Detroito „Pistons“ (4-2) klubas. „Pistons“ Atlantoje 104:100 (29:26, 25:26, 15:25, 35:23) palaužė vietos „Hawks“ (2-3).

Sėkmingiau tris kėlinius žaidę aikštės šeimininkai prieš ketvirtąjį susikrovė 8 taškų pranašumą (77:69). O ketvirtajame kėlinyje „Hawks“ įgijo ir 13 taškų persvarą (90:77).

Svečiai nepasimetė ir surengė savo spurtą, po kurio ekipas teskyrė 3 taškai (90:93). Per likusį laiką „Pistons“ 8 kartus pataikė nuo baudų metimo linijos ir išsivežė pergalę iš Atlantos.

„Pistons“: Andre Drummondas 19 (17 atk. kam.), Brandonas Jenningsas 16 (11 rez. perd.), Kyle‘as Singleris ir Joshas Smithas po 14, Gregas Monroe 11.

„Hawks“: Jeffas Teague‘as 16 (10 rez. perd.), Kyle‘as Korveris 15 (3/8 tritaškiai), Demarre Carrolas 14, Alas Horfordas ir Shelvinas Mackas po 12.