Aleksėjus Švedas puikiai išnaudojo jam skirtas minutes
Nuotr. AFP – Scanpix
Neutralioje arenoje vykusiose ikisezoninėse rungtynėse tarp Orlando „Magic“ (2-4) ir Filadelfijos „76ers“ (4-2) pergalę 95:84 (37:23, 25:15, 15:23, 18:23) iškovojo pastarieji.

„76ers“ varžovus triuškino per pirmuosius du kėlinius, kuriuos laimėjo 62:38. O po ilgosios pertraukos Orlando ekipa sugebėjo tik apkarpyti solidų varžovų pranašumą.

Abiems komandoms sunkiai sekėsi pataikyti iš toli, „Magic“ įmetė 2 tritaškius iš 16 (12,5 proc.), o iš 15 mestų „76ers“ tritaškių tikslą pasiekė 3 (20 proc.).

Drew Gordonas buvo pagrindinis Filadelfijos krepšininkų pergalės kalvis. Gordonas pelnė 16 taškų, 13 pridėjo Elliotas Williamsas, 11 – K. J. Mcdanielsas, 10 taškų per 11 minučių surinko Aleksėjus Švedas.

Pralaimėtojus gelbėti bandė Andrew Nicholsonas surinkęs 23 taškus, jam neblogai talkino 14 pelnęs Kyle‘as O‘Quinnas. Willie Greenas ir Devynas Marble‘as pelnė po 10, tiek pat surinkęs Dewayne‘as Dedmonas atkovojo 14 kamuolių.

2014-10-19 22:06
embiid brolisKeista, kad dar basketnews neparase, kad joel embiid brolis buvo numustas masina ir zuvo. Gaila labai, isivaizduoju, kaip jauciasi dabar joel

Tai kad pries 3 dienas cia buvo, nebeaktualu.