Marius Grigonis savo komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą
Nuotr. fibaeurope.com
Malagos „Unicaja“ (3-0) ekipa Ispanijos čempionate toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Joano Plazos auklėtiniai namuose 81:65 (19:20, 24:16, 21:12, 17:17) nugalėjo pergalių skonio dar nepatyrusius Manresos „La Bruixa d'Or“ (0-3) krepšininkus.

„Unicaja“ garbę ginantis Mindaugas Kuzminskas ant parketo praleido 22 minutes. Per jas 24 metų 205 cm ūgio lietuvis pelnė 7 taškus (2/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Šiek tiek geriau sekėsi pralaimėtojų gretose rungtyniavusiam Mariui Grigoniui. 20 metų 198 cm ūgio krepšininkas per 24 minutes įmetė 12 taškų (1/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 9 naudingumo balus.

„Unicaja“: Franas Vasquezas 18 (8 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 13, Vladimiras Golubovičius 10, Mindaugas Kuzminskas, Jonas Stefanssonas ir Willas Thomasas po 7.

„LA Bruixa d‘Or“: Marcas Garcia 15, Marius Grigonis 12, Dimitris Haritopoulos 10, Benas Dewaras 8, Rogeris Grimau 7, Carlesas Bivia 6.

2014-10-20 21:37
TTT 10 balu komentaras,kaip pirstu i aki
2014-10-20 13:06
TTT
Prie ko cia Zalgiris? Grigonis jau antra sezona Ispanijoj zaidzia :) Aisku zaide dubleriuose, bet ten zaide ir Ilgauskas - ar ji kas sieja su Zalgiriu? Siais metais Zalgiris remiasi jaunais, nes neturi kitos iseities. Paprastai Zalgirio jaunimo ugdymas yra apgailetinas, eile metu toks buvo. Galbut siuo metu situacija keisis i gera, nes dirba Jasikevicius.

O Grigonis gauna stabilias minutes ACB ir reikia tiketis, tai nebuvo vienos sekmingos rungtynes.
2014-10-20 12:35
Nu zalgiris ugdo nauja karta tikrai neblogus zaidejus, 20-22 m. zaidejai jau turetu belstis siais ir kitais metais i rinktines duris.
2014-10-20 11:37