Jonas Mačiulis Ispanijoje neblizgėjo
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Madrido „Real“ (3-0) po nelengvų rungtynių su Kauno „Žalgiriu“ turėjo sunkumų ir nacionaliniame fronte. Pablo Laso auklėtiniai namuose 90:88 (33:22, 17:29, 14:15, 26:22) palaužė Badalonos „Joventut“ (2-1) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms šeimininkų situacija atrodė labai nepavydėtinai – jie atsilikinėjo 8 taškais (70:78). Vis tik Kelvino Riverso tolimų metimų benefiso dėka „Real“ prieš prasidedant paskutinei rungtynių minutei jau patys turėjo nemenką pranašumą (88:82).

Tai dar nebuvo pabaiga. Paskutinę minutę sėkmingai sužaidę „Joventut“ krepšininkai likus žaisti 10 sekundžių išlygino rezultatą (88:88). Lemiamą žodį susitikime tarė Madrido klubo kapitonas Felipe Reysas, likus žaisti 3 sekundes įmetęs pergalingą dvitaškį.

„Real“ puolėjas iš Lietuvos Jonas Mačiulis ant parketo praleido 13 minučių, per kurias spėjo įmesti 4 taškus (2/2 dvitaškiai), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 8 naudingumo balus.

„Real“: Gustavo Ayonas 18, Kelvinas Riversas 15, Felipe Reyesas 11, Sergio Rodriguezas ir Sergio Llulas po 10, Rudy Fernandezas ir Andresas Nočioni po 7, Jaycee Carrollas 6.

„Joventut“: Albertas Mirallesas ir Tariqas Kirksay (8 rez. perd.) po 15, Sitapha Savane 13, Alexas Suarezas 10, Demondas Malletas 9, Clevinas Hannah ir Clevinas Sutonas po 8.

2014-10-20 00:58
Hacpatb
Vladas: galėtų būti Motiejūnas ir Valančiūnas. Nėr ten ką lygint su Reyesu ir Bourusiu, ar net ir Mirotičium. O pozicijose, kur ispanai turi stiprių žaidėjų Realas neieško žvaigždžių. Toks Mačiulis jiems idealus žaidėjas, aria gynyboj, kovoja dėl kamuolių, gali prasiveržti ir tritaškį įmesti, bet iš jo niekas nereikalauja 15 taškų vidurkio, nes taškus pelno tie, kas tingi gintis.
2014-10-20 00:45