Donato Motiejūno sąskaitoje – 9 taškai
Nuotr. AP-Scanpix
Užtikrintą pergalę ikisezoninėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo Hjustono „Rockets“ (4-1) komanda, kurios garbę gina Donatas Motiejūnas.

Lietuvio atstovaujamas klubas Idalge vykusiame mače 90:83 (24:27, 25:15, 26:20, 15:21) įrodė savo pranašumą prieš be Stepheno Curry žaidusią „Golden State Warriors“ (4-2) ekipą.

Antrojo kėlinio pabaigoje iš toli pataikęs Nemanja Nedovičius sumažino savo komandos atsilikimą perpus (40:43).

Bet tada Kostas Papanikolaou ir Marreese'as Speightsas apsikeitė taikliais dvitaškiais, Jamesas Hardenas surinko keturis taškus iš eilės ir Hjustono ekipos žaidėjai į rūbinę išėjo turėdami saugų septynių taškų pranašumą (49:42).

Po ilgosios pertraukos savo sėkmingą pasirodymą pratęsęs Hardenas trečiojo ketvirčio pradžioje pelnė dar šešis taškus paeiliui bei jo vedama „Rockets“ komanda susikrovė dviženklę persvarą (59:46).

Lietuvis per ketvirtą ketvirtąjį kėlinį į „Warriors“ krepšį įmetė šešis taškus, o iniciatyvą savo rankose tvirtai išlaikusių Hjustono klubo krepšininkų pranašumas vienu metu siekė 18 taškų (84:66).

Nuo suolo pakilęs Motiejūnas aikštėje praleido 21 minutę, iš viso pelnė 9 taškus (1/3 dvitaškis, 1/3 tritaškis), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po sykį suklydo ir prasižengė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 15 (2/12 metimai), Trevoras Ariza 13, Dwightas Howardas 11 (8 atk. kam.), Patrickas Beverley 11, Donatas Motiejūnas 9.

„Golden State Warriors“: Justinas Holiday 18, Nemanja Nedovičius 16, Harrisonas Barnesas 13.

Rungtynių epizodai:

2014-10-20 17:18
Hardeno 2/12 tiesiog apgailėtina... Gyntis irgi tyngi.. Po poros metų nebegirdėsim jo..
2014-10-20 11:10
tas hardenas pasiputelis ir tiek... gynyboj nulis, net neabejoju po 3metu kokiu is jo nieko neliks. Toks kaip kaip G.Arenas buvo.
2014-10-20 10:45